Справа Майдану: 442 підозри і лише 48 вироків

У рамках розслідування злочинів на Майдані на сьогоднішній день оголошені підозри 442 особам, при цьому рішення суду є лише щодо 52 осіб

Про це під час круглого столу щодо розслідування злочинів на Майдані повідомив начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, інформує Depo.ua.

Він відзначив, що його управління розслідує 4100 злочинів з понад 4700.

За даними Горбатюка, стосовно 288 осіб обвинувальні акти направлені до суду. "На жаль, маємо ситуацію, коли з цих 288 осіб, справи яких направлені до суду, маємо лише 52 рішення суду, з яких 48 - це вироки, інші - визнання особи винною, але непризначення покарання", - відзначив начальник управління спецрозслідувань.

При цьому він відзначив, що з 48 вироків, дев'ять повязані з реальним позбавленням волі, ці справи стосуються "тітушок", а решта - або не притягуються до відповідальності, або в тих незначних вироках, які були, отримують умовні міри покарання.

"Хоча це стосується цих вироків - того ж катування козака Гаврилюка, де умовні терміни призначалися. А у великих справах, де інкримінується побиття значної кількості потерпілих, нажаль, не маємо вироків, немає завершення розслідування", - повідомив Горбатюк.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомляв, що більша частина злочинів проти активістів Євромайдану розкрита.

А в січні 2019 року генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство зібрало всі документи, які допоможуть оголосити підозри причетним до розстрілів людей на Майдані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook