Справа Корбана: Суд над Мартиновим знову перенесли

Апеляційний суд Києва переніс на 28 грудня розгляд скарги прокуратури на міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Олега Мартинова, одного з підозрюваних у справі Корбана
Depo.Влада
16 грудня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Таке рішення в середу виніс головуючий суддя в колегії суддів Олександр Бець.

"Суд, порадившись на місці, ухвалив відкласти розгляд апеляційної скарги на іншу дату", - сказав він.

Розгляд скарги прокуратури у справі Мартинова відкладено на 28 грудня о 12.00.

Як пояснив адвокат Ігор Черезов, прокуратура не забезпечила явку Мартинова на судове засідання. Зокрема, прокурор не повідомив у райвідділок поліції про те, що Мартинов має з'явитись в суд.

"Мартинов, який перебуває під цілодобовим домашнім арештом з електроним браслетом на руці звернувся в райвідділок аби отримати дозвіл на залишення квартири для участі в судовому засіданні. Однак йому повідомили, що щодо нього у поліції немає запиту від прокуратури", - зазначив адвокат.

Суддя Бець зобов'язав прокурора забезпечити участь підозрюваного в наступному судовому засіданні.

Це вже третя спроба прокуратури винести в суд розгляд апеляційної скарги на домашній арешт Мартинова. Перед тим Апеляційний суд Києва відклав розгляд скарги через те, що справа Мартинова не дійшла з Печерського районного суду міста Києва, який 7 листопада постановив про обрання міри запобіжного заходу для Мартинова у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо, що прокуратура підозрює Мартинова у співучасті у викраденні директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради Олександра Величка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада