Справа "7 кілометра": Луценко закликали не стати Яремою і Шокіним

Власник незаконно відчуженого ТОВ "Промтоварний ринок" Денис Волошин звернувся з відкритим листом до генерального прокурора України Юрія Луценка
Depo.Влада
23 червня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua

Відповідний лист оприлюднено на Цензор. нет, передає depo.ua.

Наводимо повний текст листа:

"Шановний Юрій Віталійович!

Під час першого виступу на посаді Генерального прокурора України, Ви згадали про те, що бандити, які прийшли до влади злочинним шляхом вкрали у власників найбільшого в Європі промтоварного ринку "7 кілометр" частину підприємства. У своєму виступі Ви озвучили готовність відновити законність.

Досить знаково, що ця правда вперше публічно звучить з вуст Генерального прокурора України.

Через силовий тиск, а просто - рейдерське захоплення у 2010 році "7 кілометр" перейшов під контроль групи в минулому правої руки Януковича Юрія Іванющенка (Єнакіївського) і його соратника Івана Аврамова.

Вважаю ганебним і неприпустимим, що через два роки після зміни влади в Україні Юрій Єнакіївський як і раніше відчуває себе спокійно в Україні.

Віджатий рейдерським шляхом найбільший бізнес продовжує приносити прибуток людям Януковича, які працюють проти української держави.

Прибуток ринку поставлений на потік людьми Єнакіївського і працює на сепаратистів!

Кожна гривня із "7 кілометра", зароблена Єнакіївським - патрон в обойму сепаратиста, який щодня вбиває захисників української землі!

Ні Віталій Ярема, ні Віктор Шокін не змогли довести справу щодо рейдерського захоплення ринку до кінця і покласти край діяльності групи Іванющенко-Аврамова.

Кримінальна справа проти рейдерів відкривалася і закривалася не один раз.

У 2015 році Генпрокуратура порушила справу проти Юрія Іванющенка, а вже через кілька місяців ця справа закривається. Генпрокуратура оскаржила це рішення суду і пообіцяла довести справу до кінця. СБУ на початку цього року відкрила кримінальне провадження проти керівництва ринку за фінансування тероризму. Але досі ніхто не покараний.

Ми досі боремося за свій бізнес, спостерігаючи, як закон і цінності, за які боролися українці на Майдані, залишаються деклараціями у виступах політиків і представників влади.

Така бездіяльність влади завдає колосальної шкоди авторитету держави не тільки в очах її європейських партнерів, але і простих українців.

Україна як ніколи потребує вольового рішення Генерального прокурора і його бажання працювати в рамках закону.

Юрій Віталійович! Справа про рейдерське захоплення "7 кілометра" - це тест, який провалили Шокін і Ярема. Це тест на відповідальність перед українським суспільством. Хочеться вірити Ви пройдете цей тест гідно.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада