Спливли нові подробиці скандалу з мальдівським туром Мірошника (ФОТОФАКТ)

Народний депутат Андрій Мірошник, який оскандалився з дорогим мальдівським туром, збрехав своєму шефу про справжню вартість поїздки
Depo.Влада
24 квітня 2015 16:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на видання "Буква".

"Цікаво, що при покупці туру, депутат обманює когось, кого називає "шефом". Як пише сам Мірошник в SMS, цій людині він назвав ціну туру на 66 тис. грн більше", - пише видання.


Повідомляється, що вартість туру для депутата з родиною становить 234 тис. грн, а "шефу" він сказав 300 тис. грн.

Примітно, що Мірошник, який планує дорогий відпочинок, є секретарем Комітету Верховної Ради у справах ветеранів та інвалідів.

Паралельно в листуванні депутат пояснюється в почуттях співрозмовника по імені Оля, однак дружину нердепа звуть Інна.


"Я замість того щоб про країну думати, думаю про кохану, яка вирішує глобальні питання з кукурудзою", - пише депутат абоненту по імені "Оля" безпосередньо під час засідання парламенту.


"Часу мені не даєш, моє серце зараз з сім'єю, ти знаєш, мені дуже важко, тобі теж, спусти поки все на гальма, плизз, я приїду поговоримо", - пише у відповідь співрозмовниця нардепа.

Нагадаємо, що сьогодні сам Мірошник  заявив, що складає депутатський мандат і повертається до телекомунікаційного бізнесу після вчорашнього скандалу, коли під час пленарного засідання журналісти сфотографували його переписку по мобільному телефону про покупку туру на Мальдіви за 10 тис. євро.

Читайте також: 438 нардепів на гачку у Антикорупційного бюро. Перший пішов.