Співробітники НБУ катаються на таксі за 350 грн/км, - блогер

Згідно з тендером, проведеним Нацбанком, вартість провезення співробітників на 1 км становить 350 гривень
Depo.Влада
23 жовтня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це у Facebook повідомив журналіст та блогер Олександр Дубинський.

"Як ви думаєте, скільки "прозорий" Нацбанк платить за таксі для своїх топ-менеджерів після скасування автогосподарства в результаті "реформи"? :) Даша Довлатова знайшла шикарний тендер НБУ, згідно з яким вартість провезення нацбанківських тел на 1 км становить - увага - 350 гривень. Вам не почулося. 350 гривень за кілометр. І проти - жодного чиновника з департаменту забезпечення діяльності НБУ. Одноголосно - "за". Слово "ох...ли" в цій ситуації, як на мене, звучить занадто м'яко... Чекаємо листи з одобрясом від Незалежної асоціації банків", - написав він, оприлюднивши результати тендерів.

Співробітники НБУ катаються на таксі за 350 грн/км, - блогер - фото 1

І хоча фірма "Август Груп" виклала в коментарях до публікації Дебинського розшифровку розрахунку вартості 1 кілометра проїзду для НБУ, це викликало ще більше питань.
"Тариф 350 гривень/кілометр таксисти з "Август Груп" отримали шляхом складання всіх наявних тарифів. Але складали вони абсолютно не підсумовувані одиниці виміру.
Наприклад гривня/кілометр шляху і гривня/хвилина очікування і гривня/годину роботи. Що теж саме, що складати кілограми, швидкість і кілометри", - зазначив Дубинський.
"Спочатку мене це потішило, - як приклад черговий тупості "реформаторів". Але потім стало цікаво, - а що ж це за "Август груп", яка з такою легкістю втюхує Нацбанку такі тарифи. І - BINGO. Завдяки Даші Довлатовій, я з'ясовую, що транспортна компанія "Август груп" має того ж самого засновника, що і "Міжнародна аутсорсингова компанія", яка надає НБУ послуги клінінгу - через неї найняті прибиральниці.
У свою чергу у "Міжнародній аутсорсингової компанії" одна і та ж юридична адреса з компанією ТОВ "Фьост Файненшиал нетворк Юкрейн".
Це "дочка" американської колекторської компанії First Financial Network, Inc. (Оклахома-Сіті) - однієї з двох, яка тісно співпрацює з Фондом гарантування вкладів, і відбирає з портфеля ФГВФО (400 млрд грн активів банків-банкрутів) кращі борги для подальшого викупу.
Тобто, "американський колектор", що має доступ до колосальних активів знищених НБУ банків, виявляється дивним чином пов'язаний з дрібними фірмочками, які отримали на прибутковий аутсорсинг скасовані за рішенням топ-менеджменту НБУ нібито "зайві" функції Нацбанку.
Залишилося простежити ще одну зв'язок - але щось мені підказує, що всі ці фірми пов'язані з керівництвом Національного банку України. Яке, в такому випадку, знищує сам Нацбанк і комерційні банки для отримання своєї особистої вигоди. Назар Холодницький, я думаю це вам буде цікаво", - зазначив Дубинський.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада