Співголова об’єднання українців розповів, як "зачищали" його житло у Москві

Співголова Об’єднання українців в Росії Валерій Семененко розповів про обшуки і допити в Москві у справі про заборонену українську літературу
Depo.Влада
29 жовтня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в коментарі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Забрали документи, копію статутів, папери з податкової, вилучили також печатку організації і мої особисті записи. Справа в тому, що мене часто запрошують на програми і телепрограми, і перед тим, як туди йти, я з інтернет- стрічок виписую всі факти на дану тему. Забрали також багато книжок, зокрема "Історію України" Миколи Аркаса", – розповів Семененко.

Він додав, що довго не розумів свого статусу.

"Я не міг зрозуміти, хто я. Вони мене не затримали, просто туди запросили, і коли я спитав у слідчого – він каже: ви свідок. Дві години розмовляв зі мною як зі свідком, правда, мене не відпускали довго і потім сказали що я вільний", - констатував Семененко.

Голова Об’єднання українців в Росії вважає, що наступ на українську літературу можна трактувати як підготовку "для більш широкої жорсткої зачистки всього українського в Росії".

Нагадаємо, що в Москві відновили розслідування кримінальної справи щодо Бібліотеки української літератури, закритої у 2011 році. Ймовірно, через це уранці 28 вересня проводили обшуки й у Семененка

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад