Список Смешка: Детально про першу десятку партії "Сила і Честь"

"Сила і Честь" веде в Раду генералів, економістів та правозахисників

Список Смешка: Детально про першу десятк…

"Сила і Честь" Ігоря Смешка, який на президентських виборах набрав більше 6% голосів виборців, визначилася зі своїм партійним списком на дострокових виборах Верховної Ради.

Depo.ua розбирається, хто увійшов до першої десятки.

1. Ігор Смешко

Очікувано першим номером став фронтмен "СіЧі" Ігор Смешко. Він кадровий розвідник, який за часів президентства Леоніда Кучми осолював Головне управління розвідки Міноборони. У 2000 році був аташе з питань оборони і військовим аташе при посольстві України у Швейцарії.

Після повернення до Києва у 2002 році Смешка було призначено заступником секретаря РНБО, а у вересні 2003 року він став головою Служби безпеки України.

Після звільнення зі служби у 2005-му займався громадською та політичною діяльністю. А в 2014 році став радником в.о. президента Олександра Турчинова, а згодом - президента Петра Порошенка. Певний час очолював Комітет з питань розвідки при Президентові. 

На момент участі у президентських виборах 2019 року був професором кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2. Олена Сотник

Другим номером "СіЧі" стала діючий нардеп з фракції "Самопоміч" Олена Сотник. Вона юристка, до роботи у парламенті була партнером адвокатської групи "Солодко і партнери" і входила до групи адвокатів, що захищають родини Небесної сотні. Сотник є членом української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

3. Рефат Чубаров

Кримський татарин, голова Меджлісу кримсськотатарського народу, президент Світового конгресу кримських татар і почесний професор Києво-Могилянської академії. Чубаров ставав депутатом Верховної Ради від "Нашої України". А у 2014-му балотувався за списками президентської "БПП "Солідарність", але потрапив до парламенту лише тоді, коли частина обранців вище за списком склали повноваження у зв'язку з переходом на роботу в органи виконавчої влади.

4. Іван Мірошниченко

Іван Мірошниченко також є діючим нардепом, експертом з аграрних питань. Входив до складу фракції "Самопоміч". До потрапляння у парламент працював в аграрному бізнесі, в тому числі і у відомій аграрній корпорації Cargill. Був радником прем'єр-міністра та міністра аграрної політики України.

5. Володимир Замана

Екс-начальник екс-начальник Генерального штабу Збройних Сил України, уповноважений Верховної Ради по контролю діяльності Міністерства оборони, генерал-полковник Володимир Замана є доволі відомою особистістю. Замана набув популярності, коли 18 лютого 2014 року під час Революції гідності, отримавши від тогочасного керівництва держави наказ застосувати силу до мітингувальників на Майдані незалежності, відмовився виконувати злочинний наказ і подав рапорт про звільнення з посади Начальника Генерального штабу — Головнокомандувача збройних сил України.

6. Ольга Романюк

Ольга Романюк працювала заступником міністра з питань житлово-комунального господарства України і членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Є докторантом кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України.

7. Андрій Гайдуцький

Андрій Гайдуцький є сином Павла Гайдуцького – відомого економіста, який працював в адміністрації президента Кучми. Андрій Гайдуцький  працював заступником голови Фонду держмайна України. Є експертом з міграційних питань, банківської і фінансової систем, доктор економічних наук.

8. Ірина Сисоєнко

Ще один діючий нардеп від "Самопомочі", яка увійшла до "СіЧі", Ірина Сисоєнко, є юристом, адвокатом та громадським діячем. Співзасновник та голова "Благодійного фонду захисту прав медичних працівників", ініціатор створення "Координаційного центру допомоги учасникам АТО". В 2015 році виступила ініціатором створення громадської організації "Координаційний центр допомоги учасникам АТО"

9. Володимир Тимошенко

Силовик Володимир Тимошенко  – екс-перший заступник начальника Головного управління Служби безпеки України, колишній очільник Державної служби з контролю за наркотиками, бувший представник України у Міжнародному комітеті з контролю за наркотиками, вчений, професор, доктор юридичних наук, генерал-лейтенант. Натепер є членом політради і головою секретаріату партії "Сила і Честь",

10. Анатолій Макаренко

Анатолій Макаренко за президента Ющенка очолював Державну митну службу України. Але з приходом Януковича зазнав кримінальних переслідувань. Обвинувачення з Макаренка було знято лише після Революції Гідності. Влітку 2014 року він був призначений заступником голови Державної фіскальної служби України.

Читайте також: Смешко представив першу десятку своєї команди

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme