Спір між Китаєм і США відкриває величезні можливості для України, – Бахматюк

Бізнесмен, власник групи компаній "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк вважає, що ситуація навколо відносин Китаю та США відкриває величезні можливості для України

Фото: УНІАН

Про це він заявив під час Міжнародної інвестиційної конференції, передає Depo.ua.

"Світ живе по повному протекціонізму, який зараз робить глобальні зміни в економічному середовищі, де Україна не бере жодної участі. Конфлікт, спір між Китаєм і США відкриває величезні можливості для України… У напрямку, який ми представляємо, в агросекторі. Можна замістити повністю ресурс, і не просто ресурс – зробити політичний елемент фінансування… Україна – одна з небагатьох територій, яка може це зробити", – пояснив Бахматюк.

Він додав також, що "мають прийти ті ресурси, які змінюють капітальні інвестиції, міняють внутрішню стратегію".

Довідка: "Укрлендфармінг" - один із найбільших за обсягом земельного банку агрохолдинг України, власником і СЕО якого є український бізнесмен Олег Бахматюк. "Укрлендфармінг" управляє найбільшим в Україні банком родючих чорноземів загальною площею понад 500 тис. га. Група компаній традиційно використовує прогресивні технології землеробства та власний насіннєвий матеріал, що дозволяє отримувати високу врожайність на землях усіх кластерів агрохолдингу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна