Спалення українського прапора в Польщі - справа Росії, - посол

Спалення прапора України у Варшаві - проросійська провокація, спланована з метою зіпсувати взаємини між громадянами двох країн
Depo.Влада
15 листопада 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло, передає Depo.ua. з посиланням на Тиждень.ua.

"Це була чиста провокація, створена проросійським середовищем у Польщі. І я думаю, що такі провокації ще будуть. Росія намагається антагонізувати поляків і українців, намагається розділити нас", - заявив Пєкло.

На його думку, Росія намагається дестабілізувати не лише Україну.

"Росія робить усе, щоб дестабілізувати не лише Україну, а й ЄС. Поляки знають Росію і знають російську методологію. Але гібридна війна - це загроза", - сказав Пєкло.

Він також зазначив, що Польща як і раніше виступає за збереження санкцій щодо РФ до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості.

Нагадаємо, що 11 листопада молодики під час "Маршу незалежності" у Варшаві спалили прапор України під прокльони на адресу УПА і Степана Бандери. Згодом польські націоналісти побили паліїв українського прапора з організації "Національна вільна Польща" (NWP), звинувачуючи їх у співпраці з проросійськими силами.

В Адміністрації Президента Польщі заявили, що цей випадок не організований державою, а відповідальність за нього - на невеликій групі людей

Більше новин політики читайте на Depo.Влада