Союз профспілок "Лауффер груп" просить президента захистити завод на Сході України

Організацією профспілок холдингу "Лауффер груп" було прийнято рішення зареєструвати петицію на сайті президента України
Depo.Влада
12 травня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

У даній петиції профспілки вимагають втрутитися в ситуацію навколо найбільшого олієжиркомбінату "Слов'янськолія" в Донецькій області, стати на його захист від рейдерського захоплення і таким чином зберегти робочі місця в кризовому регіоні.
Рішення трудового колективу зібрати підписи і зареєструвати відповідну звернення до Глави держави було прийнято на загальних зборах співробітників в 22 регіонах. За нього проголосувало близько 15 тисяч чоловік.

"З огляду на високий рівень безробіття в даних регіонах, люди стурбовані, що можуть позбудеться роботи, що приносить стабільний заробіток, а відповідно - можливість годувати і забезпечувати сім'ї. Ми всі неодноразово були свідками, коли, з мовчазної згоди чиновників, країна втрачала великі підприємства і залишала без засобів для існування багатотисячні колективи. Наша петиція - це не просто прохання звернути увагу на ситуацію навколо підприємства в Донецькій області, яке не дивлячись на складну ситуацію в регіоні, продовжує виробляти якісну і затребувану продукцію, а остання надія на торжество правди і закону в цій країні", - розповів глава Союзу профспілок Тельних Анатолій.

Він також підкреслив, що люди спочатку були в подиві від рішення "Ощадбанку" відмовитися від реструктуризації фінансових платежів "Слов'янськолія". "За логікою речей, держава за допомогою свого банку повинна підтримувати підприємства реального сектора економіки, які постраждали від військової агресії з боку Росії. Замість цього ми спостерігаємо, як головний державний банк України усвідомлено знищує ці підприємства".

Глава Союзу профспілок зазначив, що в разі, якщо президент не відреагує на звернення профспілок, то працівники підприємства готові прийти під стіни Адміністрації, щоб відстояти важливий не тільки для регіону, але і всієї країни, об'єкт харчової промисловості. Раніше колектив хлібозаводу "Одеський коровай" також звертався до народних депутатів України з проханням допомогти зберегти робочі місця в регіоні і захистити від захоплення олієжиркомбінату в Слов'янську, від якого залежить робота хлібозаводу в Одеській області. Після спілкування з співробітниками "Одеського короваю" група народних депутатів вирішила звернутися до президента Петра Порошенко, губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, щоб вони втрутилися в ситуацію. Крім того, представили "Слов'янськолія" вже довели в Окружному адмінсуді м. Києва незаконність перереєстрації комерційної нерухомості та землі підприємства в Донецькій області на користь "Ощадбанку". Суд зобов'язав Міністерство юстиції внести відповідні правки до Державного реєстру прав на нерухоме майно та вказати, що все нібито арештоване майно законно належить оліяжиркомбінату.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада