Радник Авакова поступився своїм місцем в окрузі командиру «Азова»

Кандидат від «Народного фронту» по округу 217 Зорян Шкіряк знявся з виборчих перегонів на користь командира добровольчого полку «Азов» Андрія Білецького, який балотується на даному окрузі як самовисуванець
Depo.Влада
2 жовтня 2014 14:08
ФОТО: depo.ua
Радник Авакова поступився своїм місцем в окрузі командиру «Азова»
Радник Авакова поступився своїм місцем в окрузі командиру «Азова»

Як передає кореспондент ДеПо, про це в ході прес-конференції заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Зараз в Україні відбувається справжня контрреволюція, зокрема, на мажоритарних округах балотуються представники кривавого режиму Януковича, тому нам потрібно об'єднатися, щоб не дати їм можливості повернутися до парламенту. Тому я прийняв рішення зняти свою кандидатуру на користь мого товариша Андрія Білецького », - сказав він.

Він зазначив, що своє рішення він узгодив з керівництвом своєї політсили, і має намір далі працювати в системі МВС.

«Також я буду довіреною особою Андрія Білецького на цих виборах», - сказав Шкіряк.

Він також закликав «Блок Петра Порошенка», ВО «Батьківщина», Радикальну партію Ляшка та «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка об'єднуватися навколо одного кандидата на округах, де є загроза проходження колишніх представників влади Януковича.

«Якщо така небезпека є, нам необхідно об'єднуватися, щоб не допустити контрреволюцію, а там, де все нормально, кандидати зможуть змагатися між собою», - сказав він, додавши, що деякі представники вищевказаних політсил допомагають «прокремлівським силам» повернутися до влади.

Нагадаємо, позачергові вибори до парламенту відбудуться 26 жовтня.