Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова

Мешканці Глухова незадовільно оцінили роботу міського голови Мішеля Терещенка, порівнявши передвиборчу програму та результат роботи мера через рік після виборів
Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова
Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова

Про це свідчать результати дослідження, яке проведеного компанією Active Group.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 1

За даними дослідження, найбільша середньозважена оцінка, яку поставили мешканці Глухова власному міському голові за ремонт доріг склала 2,5 балів за п’ятибальною шкалою. Причому відповідаючи на це запитання, 39,6% опитаних поставили міському голові "одиниці", в той час, як п’ятірки – лише 13% опитаних.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 1

Роботу з перетворення міста у туристичний центр позитивно оцінили лише 21% опитаних (9,9% поставили "четвірки" і 11,1% поставили "п’ятірки"). В той час як негативні оцінки поставили 70,6% опитаних. В результаті середньозважена оцінка роботи Мішеля Терещенка в цьому напрямку опинилась на рівні 2,3 бали серед опитаних.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 3

Ще три напрями глухівчани оцінили в межах від 2 до 2,2 бали. Боротьба з безробіттям – 2,2 бали, зниження комунальних тарифів – 2,2 бали і відкриття шкіл, садочків та об’єктів культури – 2 бали.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 4

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 5

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 6

За словами керівника компанії Active Group Андрія Єременка, такий низький рівень оцінки роботи мера можна пояснити ефектом завищених очікувань.

Опитування проходило у місті Глухові в період з 15 до 24 жовтня. Загалом опитано 985 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3%.

У рамках дослідження місцеві мешканці ставили оцінки роботі Терещенка за підсумками року роботи. Роботу мера Глухова оцінювали за напрямками, вказаними в його передвиборній програмі: створення нових шкіл та садочків, відкриття робочих місць, ремонт доріг, боротьба за справедливі тарифи та перетворення Глухова у туристичний центр країни.

В рамках проекту "Оціни роботу свого мера" було досліджено думку містян про роботу мерів Львова, Києва, Харкова, Одеси, Полтави та Луцьку. Наступний етап –дослідження якості роботи міських голів у невеличких містах країни. Результати онлайн-голосування, – на сайті на сайті otsinymera.info.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада