Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова

Мешканці Глухова незадовільно оцінили роботу міського голови Мішеля Терещенка, порівнявши передвиборчу програму та результат роботи мера через рік після виборів
Depo.Влада
27 жовтня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова
Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова

Про це свідчать результати дослідження, яке проведеного компанією Active Group.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 1

За даними дослідження, найбільша середньозважена оцінка, яку поставили мешканці Глухова власному міському голові за ремонт доріг склала 2,5 балів за п’ятибальною шкалою. Причому відповідаючи на це запитання, 39,6% опитаних поставили міському голові "одиниці", в той час, як п’ятірки – лише 13% опитаних.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 1

Роботу з перетворення міста у туристичний центр позитивно оцінили лише 21% опитаних (9,9% поставили "четвірки" і 11,1% поставили "п’ятірки"). В той час як негативні оцінки поставили 70,6% опитаних. В результаті середньозважена оцінка роботи Мішеля Терещенка в цьому напрямку опинилась на рівні 2,3 бали серед опитаних.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 3

Ще три напрями глухівчани оцінили в межах від 2 до 2,2 бали. Боротьба з безробіттям – 2,2 бали, зниження комунальних тарифів – 2,2 бали і відкриття шкіл, садочків та об’єктів культури – 2 бали.

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 4

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 5

Соцдослідження: Мішель Терещенко не виправдав очікування жителів Глухова - фото 6

За словами керівника компанії Active Group Андрія Єременка, такий низький рівень оцінки роботи мера можна пояснити ефектом завищених очікувань.

Опитування проходило у місті Глухові в період з 15 до 24 жовтня. Загалом опитано 985 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3%.

У рамках дослідження місцеві мешканці ставили оцінки роботі Терещенка за підсумками року роботи. Роботу мера Глухова оцінювали за напрямками, вказаними в його передвиборній програмі: створення нових шкіл та садочків, відкриття робочих місць, ремонт доріг, боротьба за справедливі тарифи та перетворення Глухова у туристичний центр країни.

В рамках проекту "Оціни роботу свого мера" було досліджено думку містян про роботу мерів Львова, Києва, Харкова, Одеси, Полтави та Луцьку. Наступний етап –дослідження якості роботи міських голів у невеличких містах країни. Результати онлайн-голосування, – на сайті на сайті otsinymera.info.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада