Сорос про Україну: Те, чого Путін не зміг досягнути війною, може дістатися йому без жодних зусиль

Голова Фундації "Відкрите Суспільство" Джордж Сорос висловився за необхідність збереження чинної коаліції у Верховній Раді України
Depo.Влада
13 листопада 2015 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ході конференції "Реформи: долаючи "стару" Україну", передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Сорос наголосив, що перебуваючи в Україні впродовж тижня, він зрозумів, що ситуація в державі не така перспективна, як йому здавалося ззовні. "Нова Україна була дивовижно успішною, коли об'єднувалася проти зовнішньої загрози: невблаганної ворожості Путіна. Після років злиднів та жертв, люди прагнуть відпочити й опікуватися своїми особистими чи політичними інтересами. Це відкриває розриви, які досі стримувала зовнішня загроза з боку Росії", - заявив Сорос.

У цьому зв'язку відомий філантроп зазначив, що "бачить реальну можливість того, що мета, якої Путін не зміг досягнути військовими засобами, може дістатися йому без жодних зусиль внаслідок тривалого припинення вогню. Правляча коаліція має дуже вузький вибір. Країна не може дозволити собі ані нових загальнонаціональних виборів, ані змін у складі коаліції".

На його переконання, нові вибори можуть підірвати діяльність українського уряду на декілька місяців, а країна може зазнати остаточної кризи, якщо не виконає умов Міжнародного валютного фонду.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко нагородив Джорджа Сороса орденом Свободи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада