Соратник Філатова пропонує Раді перейменувати Дніпропетровськ

Народний депутат Андрій Денисенко, який перебуває у дружніх відносинах з мером Дніпропетровська Борисом Філатовим, зареєстрував проект постанови Верховної Ради про перейменування Дніпропетровська у Дніпро
Depo.Влада
2 лютого 2016 18:20
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ внесений до парламенту під номером 3864, передає depo.ua.

"Цього вимагають норми закону про декомунізацію, а також відчуття морального обов'язку перед пам'яттю жертв тоталітарного режиму. І найголовніше - ми маємо розчистити місце для будівництва нового - справедливого, гуманного й розвиненого суспільства, в якому було би добре і комфортно жити нашим дітям й онукам", - прокоментував цю законодавчу ініціативу депутат на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Нагадаємо, Дніпропетровськ названий на честь комуністичного діяча Григорія Петровського і має бути перейменованим в рамках виконання закону про деккоммунізацію.  

Мер міста Борис Філатов на початку грудня заявляв, що перейменування Дніпропетровська можливе тільки в тому випадку, якщо новою назвою стане Дніпро.

Однак наприкінці грудня Дніпропетровська міськрада на виїзному засіданні звернувся до Верховної Ради з проханням залишити місту колишню назву в рамках декомунізації - але на честь Святого Петра, а не більшовика Григорія Петровського. Формально має статися перейменування Дніпропетровська в Дніпропетровськ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада