Соратник Черновецького прогнозує ще один скандал з "українською мафією"

Денис Довгополий, співзасновник першого українського бізнес-акселератора GrowthUP, пов`язаної з екс-мером Києва Леонідом Черновецьким, прокоментував арешт грошей компанії у Барселоні
Depo.Влада
12 липня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Ви просто не знаєте кілька кейсів, які не стали публічними", - заявив він у коментарях під постом Artur Orujaliev: "Поки в Україні сім'ї колишніх політиків називають "венчурними підприємцями", в Європі їх називають просто - українська мафія. І заарештовують, якщо пощастить. Сьогодні ось пощастило".

"У зоні ризику - Директора, Партнери, СФО. Зовнішні експерти (я зараз є таким зовнішнім експертом більш, ніж 30 компаніях в Україні, Європі та США) і вони мають статус, такий же як і судді. Їх іноді запитують про їх думку щодо конкретних проектів і найчастіше вони не отримують жодної винагороди.

Ну і зрозуміло, що за такими новинами інвестор може перейти з категорії ризикований в токсичний.

На жаль, це не останній кейс з українськими інвесторами. Сьогодні вийшла стаття на сіліконру про Полякова. І два скандала в розпалі, один з них погасять, інший, можливо спливе. Одна з українських компаній отримала гроші від вже дуже одіозного російського діяча, який пов'язаний з сепаратизмом", - прокоментував Довгополий.

"Це наслідки Брекзіта", - додав експерт. При цьому він запевнив, що не знайомий із затриманим у Барселоні Степаном Черновецьким.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Барселоні затримали одинадцять осіб за відмивання грошей української мафії. Серед затриманих - Степан Черновецький, син колишнього мера Києва.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада