ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Соломатіна-гейт: Викривальниця НАЗК позиватиметься до Луценка та Холодницького

Керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що позиватиметься до генпрокурора Юрія Луценка та САП, вимагаючи повернення справи про зловживання у Нацагентстві з запобігання корупції до НАБУ

Depo.Влада
18 листопада 2017 12:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві Соломатіної, яку оприлюднено 18 листопада після передачі справи НАЗК до СБУ, передає Depo.ua

"Ганьба, Юрію Луценко, ганьба, Назаре Холодницький. Як ви могли передати справу до СБУ, якщо знали, що викривачі дали свідчення на заступника начальника управління СБУ Карпушина? Саме Карпушин приніс назад пакет з документами про зловживання у НАЗК, який мій колега відвіз на Різницьку. Повернув незареєстрованим і сказав: не лізьте", - зазначила Соломатіна.

"А генпрокурор ще й написав Мустафі Найєму, що про пакет це неправда. Тобто Юрій Луценко, не заслухавши свідчень, не перевіривши факти, не ознайомившись із матеріалами справи, вже наперед упевнений, що свідки збрехали? Які ж будуть результати такого "неупередженого" розслідування, і яка доля чекає на нас і наші сім'ї?", - додала вона.

Соломатіна зазначила, що детективи, з якими викривачі зв'язалися напередодні ввечері, заявили, що весь минулий тиждень возили до САП клопотання і матеріали і їм щоразу відмовляли.

"Ми будемо боротися і домагатася повернення нашої справи до НАБУ. Ми віримо тільки детективам НАБУ. Нам байдуже, які там стосунки між НАБУ, САП чи НАЗК. Вони - єдині, кому ми віримо і ми будемо працювати тільки з ними", - зазначила Соломатіна.

Вона закликала правозахисників та адвокатів Майдану допомогти підготувати позов до генпрокурора та САП "за їхнє незаконне рішення, за брехню, зраду і порушення наших прав".

Також викривачі НАЗК звернулися до міжнародних організацій, як то Transparency International Ukraine, ПРООН в Укарїні, Human Rights Watch , представництв ЄС, Freedom House та ОБСЄ в Україні, уповноваженого ВРУ з прав людини та до посольств США, Японії, Канади, Британії, Данії, Італії, Франції, Німеччини та ін. країн. із закликом не лишатися осторонь.

Нагадаємо, що, за даними Соломатіної, у НАЗК використовують е-декларування для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над незгодними та з метою особистого збагачення голови Наталії Корчак та членів НАЗК. За її словами, результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада