Сьогодні російські ГРУшники постануть перед українськими ЗМІ

Сьогодні, 18 травня, о 16:00, у Генеральному штабі Збройних Сил України, відбудеться брифінг за темою: "Участь військовослужбовців збройних сил РФ у збройному конфлікті на сході України", після якого затримані російські військові будуть відповідати на запитання журналістів
Depo.Влада
18 травня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони України.

"У брифінгу візьмуть участь начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, командир 92 окремої механізованої бригади полковник Віктор Ніколюк. Поспілкуватися із затриманими військовослужбовцями збройних сил Росії буде можливо по закінченню брифінгу у визначеному місці", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 16 травня сили АТО взяли у полон у Щасті двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. Сьогодні, 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.

Читайте також: Все про полонених ГРУшників: Безшумні автомати та вирізані органи та Чому Україна соромиться полонених ГРУшників.