Сьогодні Путін розкаже росіянам, чи визнає "ДНР" та "ЛНР"

Президент Росії Володимир Путін сьогодні об 11:00 за київський часом проведе традиційне щорічне спілкування з росіянами в рамках "Прямої лінії"
Depo.Влада
16 квітня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua

Найбільше росіян, що направляють свої звернення, хвилюють питання соціально-економічної сфери, ЖКГ, а також стосуються міжнародної обстановки, в тому числі ситуації в Україні, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

Питання російському президенту почали надходити з 9 квітня. До середи надійшло вже близько 1,7 мільйона запитань і звернень громадян країни.

Як розповів прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, на адресу Путіна надходять вимоги про визнання та підтримку "ДНР" і "ЛНР".

Однак, за його словами, росіян традиційно найбільше цікавлять питання соціального забезпечення та захисту (23%). За словами Пєскова, громадян, зокрема, цікавлять питання, пов'язані з зарплатами, зростанням цін, курсами валют, пенсіями, пенсійною реформою.

На другому місці питання житла та комунально-побутового обслуговування (16%). Від росіян надходять скарги на погані дороги, погане обслуговування будинків, роботи керуючих компаній. Також, як зазначив Пєсков, громадяни нарікають на недостатню увагу з боку місцевих керівників, якість роботи і якість ставлення чиновників.

Також росіян хвилюють питання зовнішньої і внутрішньої політики (близько 5%). Пєсков зазначив, що звернення пов'язані з конфронтаційними проявами на адресу Росії, санкційної і антісанкціонной політикою, новою ситуацією в міжнародних відносинах, відносинами з країнами СНД і майбутнім Митного союзу, а також ситуацією на Україні.