Сьогодні ключовий день для українського парламентаризму через голосування по Клюєву, – нардеп

Народний депутат України, член партії "Свобода" Андрій Іллєнко вважає, що в регламентному комітеті Верховної Ради, який очолює Павло Пинзеник, є кругова порука у справі про зняття недоторканності з Сергія Клюєва. І сьогодні, коли Рада буде голосувати з цього приводу, - ключовий день для парламентаризму
Depo.Влада
3 червня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

"Це вже ганебна ситуація, що зняття недоторканності з одного з найодіозніших діячів режиму Януковича, настільки гальмується. Здається, ніхто не хоче нікого саджати, іде кругова порука. Ситуація на регламентному комітеті не витримує критики. У комітету немає голови. Пропонували обрати Левченка. Він би не казав, що є конфлікт інтересів. Який може бути конфлікт інтересів у голови регламентного комітету?!" - сказав Іллєнко.

На його думку. якщо Рада не проголосує за зняття недотоканності з Клюєва, це означатиме, що парламент не має жодного майбутнього.

Нагадаємо, що регламентний комітет Верховної Ради  нарешті визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергій Клюєва та Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту. Це питання розглянуть сьогодні зранку

12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.