Соціологи: У Рабиновича і Гриценка найвищий рейтинг довіри, антирейтинг – у Бойка

У партії "За життя" Вадима Рабиновича і партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка зараз найбільш високий рейтинг довіри серед українців. Їх антирейтинг майже на 30% нижче, ніж антирейтинг "Опозиційного блоку" Юрія Бойка

Про це пише професор журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка Микита Василенко в статті для LB.ua, повідомляє Depo.ua.

За його словами, згідно з результатами опитування дослідницького центру BURI-Україна, у відповідь на питання "за яку партію ви ніколи не будете голосувати?" більшість українців обрали "Опозиційний блок" Юрія Бойка (74%).

Показово, що в той же час один з найменших показників недовіри – у партії "За життя" Вадима Рабиновича – 44%. Таким чином Рабинович на 30% випереджає свого головного конкурента у боротьбі за виборців південного сходу і центру України.

Що стосується інших політичних сил, то в рейтингу недовіри вони розташувалися так: БПП "Солідарність" (Петро Порошенко) – 70%, Олег Ляшко і його Радикальна партія – 58%, "Самопоміч" на чолі з Андрієм Садовим – 52%.

У свою чергу за об'єднання правих партій на чолі з Олегом Тягнибоком ні в якому разі не проголосують 52% виборців, а "Громадянську позицію" Анатолія Гриценка ніколи не підтримають 39%.

"При цьому дослідження, проведене Фондом "Демократичні ініціативи" та Центром Разумкова, констатувало, що більше 60% українців вважають, що країні потрібні нові політичні лідери", – сказав Микита Василенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #рейтинг