Соціологи оголосили лідерів президентських перегонів

Якщо б президентські вибори в Україні проводилися на початку лютого, вийти до другого туру найвищі шанси мали б шоумен Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко 

Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, повідомляє Depo.ua.

За даними опитування, серед кандидатів на президентську посаду лідером є Зеленський - серед усіх респондентів за нього збираються проголосувати 17,5% (серед тих, хто має намір брати участь у виборах - 19%).

Як зазначають соціологи, приблизно рівні шанси вийти до другого туру виборів мають Порошенко (відповідно 13,1% і 16,8%) і Тимошенко (відповідно 11,5% і 13,8%).

За Анатолія Гриценка мають намір проголосувати 5,9% усіх респондентів і 7,3% тих, хто прийде на вибори, за Юрія Бойка - 6,3% і 7,1%, відповідно; за Олега Ляшка - 4,3% і 4,8%, відповідно. Кожен з інших кандидатів набирає менше 3%.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 7 по 14 лютого 2019 року в усіх регіонах України за винятком окупованих Росією територій. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, за даними опитування центру "Социс" до другого туру президентських виборів виходять Зеленський і Порошенко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна