ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соціальні виплати можуть привести до появи в Україні "класу паразитів", - економіст

Україні не слід сліпо копіювати практики інших країн, оскільки це може привести до проблем, як в Угорщині

Depo.Влада
22 травня 2018 21:33
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив під час зустрічі Дискусійного клубу "ДС" старший економіст CASE-Ukraine Володимир Дубровський, передає Depo.ua.

"Нам дійсно хотілося б жити в розвиненій країні, але ми ніколи не будемо жити в розвинутій країні, якщо будемо сліпо копіювати їхні практики. Нам не потрібно боротися з відносною бідністю, потрібно боротися з абсолютною бідністю. Не подобається стихійний ринок, потрібно його знищити. Не подобаються МАФи - їх потрібно знести. Тому що в розвинених країнах такого немає. Прошу вибачення, але таким чином ми забираємо у тих бідних людей вудку. І вони змушені або виїжджати з України, або просити ту саму рибку", - вважає Дубровський.

Як приклад країни, яка пішла таким шляхом, економіст навів Угорщину.

"Вони отримали божевільний паразитичний клас. Тому що надавали дуже багато... В Угорщині це наслідок чесної приватизації, яка йшла на соціальні потреби. Начебто б гарна ідея, вона мені в 90-е теж подобалася. Але я потім побачив, до чого вона привела в Угорщині. і до яких політичних наслідків зараз. Ці люди виявилися викинутими на узбіччя не тому, що їх хтось там викинув, а тому що їм дали цю рибку, вони на неї підсіли і все - не покращували свої навички, не було стимулу працювати. Вони отримували ці соціальні виплати. Тому виплати скінчилися і люди проголосували за Орбана", - заявив Дубровський.

Нагадаємо, що сьогодні відбувся перший двобій "Дискусійного клубу" "ДС" на тему "Чи дійсно українці бідні?"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада