Соболєв вважає, що Луценко не поворухне і пальцем, щоб перевірити Гонтареву

Зловживання голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, а також її участь у схемах "родини" Януковича не будуть розслідуватися, доки посаду генерального прокурора обіймає Юрій Луценко
Depo.Влада
23 вересня 2016 19:34
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах парламенту заявив голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв, передає depo.ua з посиланням на Еспресо.

"Ми робили спеціальне засідання комітету з приводу інформації щодо сумнівних операцій голови НБУ – не тільки в той період, коли вона очолювала інвестиційну компанію, але й коли очолювала Національний банк. Тоді вона поїхала у відрядження до Сполучених Штатів, прийшов її заступник... Ця сфера вимагає настільки детального вивчення кожного папірця, кожної угоди, що потрібно ретельне розслідування Генеральної прокуратури. Без Генпрокурора голову Нацбанку не вивести на чисту воду. Зловживання, які стосуються фінансових ринків, повинні бути розслідувані Нацполіціею, там є спеціальний підрозділ. Але я не вірю, що Луценко та Аваков здатні організувати таке розслідування. З огляду на їхні відносини з Петром Порошенком, який призначив і Гонтареву, і Луценка", - зазначив Соболєв.

За словами голови Комітету, парламент не може підмінити Генеральну прокуратуру або змусити керівництво ГПУ зайнятися розслідуванням.

"Ми скажемо: ви там працюєте? Луценко скаже - "угу". Ну це не вихід", - підкреслив депутат.

На його думку, Гонтарева надалі продовжуватиме ігнорувати парламент.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада