Соболєв порівняв Раду коаліції з психушкою

На думку депутата від фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва Рада коаліції – це нескінченний набір політичних заяв, де немає домовленостей і логіки
Depo.Влада
3 листопада 2015 15:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у кулуарах Ради, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Чесно кажучи, Рада Коаліції не сильно відрізняється від психіатричного відділення, де раніше працював наш голова фракції Олег Березюк. Якщо відрізняється, то, може, не в кращу сторону",- заявив Соболєв.

За його словами, у коаліції немає розмови, немає домовленості, немає логіки. "Це нескінченний набір політичних заяв, де кожен сподівається "кинути" іншого раніше, ніж бути "кинутим".

"У чому порівняння з психіатричною лікарнею? Ти приходиш на Раду коаліції і глава президентської фракції каже, що ТВК у Маріуполі сфальсифікувало вибори, або не забезпечило вибори. А ти бачив, як спочатку ТВК у Маріуполі боролося проти фальшивих бюлетенів, проти своєї заміни Охендовским, потім проти фальшивих виборів, а виявляється у всьому винуватою. Ти починаєш про це говорити і не бачиш не тільки розуміння, але і не бачиш як такої розмови. Немає як такої Ради коаліції. Є коаліція у "Опозиційного блоку", "БПП" і "Народного фронту" і вона існує з моменту призначення Шокіна", - пояснив депутат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.