Соболєв – Найєму: Нащо нам вороги, якщо в нас такі "друзі"

Нардеп вимагає не псувати закон про електронні декларації
Depo.Влада
27 вересня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Єгор Соболєв вимагає від ініціаторів змін до закону про е-декларації негайно відкликати свої правки. Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook-сторінку нардепа.

Соболєв обурений тими правками, які внесли автори відповідного законопроекту – зокрема, Мустафа Найєм: " В документі, зокрема, змінюється визначення близьких осіб. Додається вимога проживати з ними 183 дня на рік. Це відверте шахрайство, яке ставить нездійсненну вимогу перед детективами НАБУ, які мають доводити факти незаконного збагачення родин клептократів, де дуже часто все "переписують" на дружин.

При такому формулюванні і "прокурор АТО" Кулик, і голова Національної комісії з регулювання енергетики Вовк, у чиїх коханих в останні два роки з`явилося багато майна, зможуть легко сказати: "А я минулого року прожив зі своєю дівчиною 182 дня . Був у відрядженнях або жив в батьків. І тепер спробуйте довести зворотнє".

"Ще законопроект дозволяє посадовцям не декларувати позичені гроші (???). Навіщо нам вороги, якщо в нас такі "друзі"?!" – риторично запитує опонентів нардеп.

Соболєв звертається до Найєма, та інших співавторів законопроекту – Світлани Заліщук, Сергія Лещенка, Олени Сотник, Ігоря Луценка  та інших – із вимогою негайно відкликати його, аби не давати пас клептократії.

Нагадаємо, що блогер Андрій Дзиндзя знайшов "елітку" родича Найєма.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада