Соболєв: Маріуполь не захищений від нападу. Серйозну фортифікацію ще й не починали будувати

Народний депутат від фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв заявляє, що ніякої серйозної фортифікації Маріуполя не починали споруджувати
Depo.Влада
21 квітня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу у парламенті, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ніякої серйозної фортифікації Маріуполя не починалося споруджуватися. З більш-менш добре облаштованих укріплень існує тільки одне на всю величезну лінію потенційних підходів і ходів атаки з боку росіян. Це укріплення споруджене, ви будете сміятися, місцевим ентузіастом-бізнесменом, який втомився від того, що нічого не робиться",- сказав Соболєв.

Також він наголосив, що проблемою, якою користуються терористи, є брак військ у напрямку Маріуполя.

"Величезною проблемою, якою активно користуються російські терористи, є брак військ у цьому напрямку. Ми всі постійно чуємо про героїзм наших солдатів у Широкиному, там справді триває видатна боротьба за збереження та захисту Маріуполя, української території... Це робиться, насамперед, силами батальйонів "Азов" і "Донбас", які потижнево чергують і змінюють один одного в цих боях",- сказав Соболєв.

Водночас нардеп зазначив, що поруч із зазначеною лінією зіткнення "є 14-кілометрова дірка, яка не прикрита жодними військами".

"Командири не один раз звертали увагу вищого командування на те, що через цю дірку проходять російські диверсійно-розвідувальні групи, які часто обстрілюють наших солдатів з тилу, заходячи між ними і Маріуполем. Таке ставлення робить дуже вразливим Маріуполь у випадку серйозної атаки",- сказав Соболєв.

Він також наголосив, що за результатами поїздки він побачив, що багато волонтерів, солдатів, активістів, підприємців живуть там і захищають своє місто.

"Вони є точно такою Україною, яка ніколи не здасться",- сказав Соболєв.

Соболєв також додав, що з приводу вищезазначеної проблеми депутати від фракції "Самопоміч" звернуться до Верховного головнокомандувача.

Мітки: АТО