Соболєв і Лещенко поскандалили в Раді через Онищенка

Під час обговорення питання про зняття недоторканності з народного депутата України Олександр Онищенка сталася суперечка між кількома парламентарями
Depo.Влада
5 липня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Спочатку з трибуни Верховної Ради заступник голови фракції "Батьківщини" Сергій Соболєв звинуватив представника БПП Сергія Лещенка в належності до фракції, яка начебто ухвалює не дуже коректні рішення в регламентному комітеті, передає depo.ua.

"Я особисто звертаюся до вас, пане Сергію Лещенко. Ви так піклувалися про фракцію "Батьківщина", що забули про те, що більшість в регламентному комітеті складають представники вашої фракції, а також фракції "Народного фронту", – зазначив Соболєв.

Він додав, що прохання від ГПУ на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Олександр Онищенко надані в одному поданні, що може бути підставою для оскарження відповідних рішень парламенту у Вищому адміністративному суді.

У відповідь Лещенко згадав про "початки української корупції".

"Кожен має відповідати за своє голосування і за свою політичну діяльність, і починати треба з того, хто першим з українських депутатів створював офшори. І Лазаренко переховував 100 млн доларів на офшорних рахунках. І ці люди сховалися за депутатським мандатом, пропри те, що ФБР і американська прокуратура все довела… І потім вже розповідати, як ми боремось за людське щастя", - сказав Лещенко.

Він також висловив обурення, що Тимошенко називала НАБУ як ШНАБУ.

"Лідер вашої фракції намагався дискредитувати орган, який ми з вами створювали, щоб боротися з високопосадовою корупцією", - стверджує нардеп.

Водночас голова регламентного комітету парламенту Павло Пинзеник назвав Лещенка "балабоном".

Нагадаємо, що просто зараз парламент розглядає питання про притягення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка, який звинувачується у перепродажу українського газу через підконтрольні йому компанії за завищеними цінами. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада