Соболєв і Князевич посварились через люстрацію

Нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв звинуватив Руслана Князевича у "відмазуванні" Сергія Льовочкіна та Миколи Азарова від люстрації
Depo.Влада
13 червня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua

Про це Єгор Соболєв сказав на Погоджувальній раді парламенту, передає depo.ua.

Так, реагуючи на слова про те, що вже 15 місяців у парламенті лежить законопроект, який розповсюджує люстрацію і на суддів КС, Князевич сказав: "24 травня ми отримали висновок науково-експертного управління і домовилися, в тому числі, з першим заступником голови комітету в комітеті розглянути його на наступному засіданні у середу".

"З приводу хабарів суддів Конституційного Суду. Я не хочу коментувати те, що Ви сказали з приводу голосування парламенту, але справжнім хабаром суддям Конституційного Суду було те, що під час прийняття закону про люстрацію в останній момент Ви вилучили суддів Конституційного Суду з переліку осіб, на які поширювалася люстрація. Так само, як і уповноваженого з прав людини", – заявив Князевич.

На це Соболєв заявив, що Князевич, будучи представником президента у парламенті, просив "виключити з люстрації Сергія Льовочкіна і Миколу Азарова".

Нагадаємо, раніше депутати повідомляли, що 10 червня КС мав засідати з приводу питання щодо люстрації.

Однак, за даними джерел КСУ, рішення про відповідність закону "Про очищення влади", що передбачає люстрацію чиновників Януковича, може бути прийняте мінімум за тиждень.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що небачить підстав ставити під сумнів "Закон про очищення влади.

 Більше новин політики читайте на Depo.Влада