РНБО вирішила закупити нову зброю для військових і звернутися до Гааги

За результатами обговорення питання про надзвичайні заходи з протидії російській загрозі та проявам тероризму, які підтримуються Російською Федерацією, РНБО прийняла комплекс рішень
Depo.Влада
25 січня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua
РНБО вирішила закупити нову зброю для військових і звернутися до Гааги
РНБО вирішила закупити нову зброю для військових і звернутися до Гааги

Як повідомили depo.ua в прес-службі РНБО, ці рішення стосуються зміцнення обороноздатності держави, посилення контртерористичних заходів, створення військово-цивільних адміністрацій в зоні проведення АТО для забезпечення безпеки і життєдіяльності населення цих територій і тому подібного.

Зокрема, прийнято рішення про державне оборонне замовлення для забезпечення Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань новою зброєю і військовою технікою.

Для посилення тиску на Росію РНБО ухвалила рішення щодо обов'язкового застосування на території України санкцій, введених країнами ЄС, Швейцарською конфедерацією, США та країнами Великої Сімки стосовно Російської Федерації і внесла пропозиції щодо їх посилення.

РНБО також доручила уряду розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу по злочинах проти людства, скоєних терористами проти українських громадян у 2014-2015 роках, а також про визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.

Крім того, Рада національної безпеки і оборони України ініціювала пакет законодавчих змін щодо посилення обороноздатності держави, зокрема, внесення змін до Закону «Про очищення влади» в частині дозволу досвідченим офіцерам і генералам продовжувати військову службу.

Під час засідання Президент України доручив уряду надати комплексну допомогу всім постраждалим в результаті останніх терактів.

Як повідомляв depo.ua, вчора президент України Петро Порошенко заявив, що перериває відрядження і повертається в Україну для проведення термінового засідання РНБО для рішучої координації дій у зв'язку з терактом в Маріуполі.