РНБО доручила скасувати закон про особливий статус окупованої частини Донбасу

Після більш ніж чотиригодинного засідання Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення внести до ВР законопроект про скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей
Depo.Влада
5 листопада 2014 00:21
ФОТО: depo.ua
РНБО доручила скасувати закон про особливий статус окупованої частини Донбасу
РНБО доручила скасувати закон про особливий статус окупованої частини Донбасу

Про це після завершення засідання повідомив заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко.

«РНБО прийняла рішення за рекомендацією президента України невідкладно внести у ВР законопроект про скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», - сказав Литвиненко.

За його словами, також дано доручення з опрацювання законодавчих актів, які б врегулювали економічну і податкову діяльність на цих територіях.

За словами Литвиненка, ситуація в Донецькій і Луганській областях була одним з основних питань, які розглядалися на засіданні РНБО.

«Україна завжди підтримувала і підтримує мирне вирішення цього питання. Водночас забезпечити мирний розвиток подій можна лише шляхом розвитку наших оборонних можливостей і можливостей у сфері безпеки», - сказав він.

Також він підкреслив, що на засіданні обговорювався розвиток оборонних потенціалів, зокрема завантажених сил Нацгвардії, СБУ та інших органів сектору безпеки.

Крім того, Литвиненко зазначив, що йшлося про будівництво фортифікаційних споруд лінії оборони на сході країни і чітке визначення режиму на лінії зіткнення.

Нагадаємо, прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко раніше повідомив, що президент переконаний, що РНБО і ВР підтримають рішення «про скасування закону про особливості місцевого самоврядування».

Напередодні Порошенко в телезверненні до народу заявив, що запропонує РНБО скасувати закон про особливий статус районів Донбасу.