Смерть Савченко може призвести до повномасштабної війни, - Тарута

Народний депутат Сергій Тарута вважає, що ймовірна смерть української льотчиці Надії Савченко може призвести до кровопролиття чи, навіть, до повномасштабної війни
Depo.Влада
6 березня 2016 22:23
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Повільна і болісна смерть Надії в російській в'язниці стане імпульсом, подібним розстрілу Небесної Сотні. Ця трагедія запустить некеровані процеси, які можуть обернутися масовим кровопролиттям або повноцінної війною в регіоні", - заявляє він.

Тарута також повідомив, що відправив листа Президенту Петру Порошенку з проханням звернутися до голів Німеччини і Франції з вимогою негайно вчинити тиск на президента Путіна.

Також він наголосив, що в разі смерті Савченко, Україна не зможе гарантувати безпеку співробітникам посольства і російських компаній.

"Смерть Надії неминуче призведе до ескалації військового конфлікту на сході, цивільним акціям протесту і дестабілізації обстановки в регіоні. Фактично, смерть Надії означатиме початок повномасштабної війни. Ми зобов'язані зробити все можливе і неможливе для повернення Надії додому живою", - написав Тарута.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада