Смерть Чорновола не розслідували спеціально, - екс-генпрокурор

Святослав Піскун розповів, чому досі немає результату у розслідуванні загибелі одного з найвідоміших українських політиків 90-х
Depo.Влада
8 жовтня 2016 09:35
ФОТО: depo.ua

Колишній генпрокурор Святослав Піскун розповів в ефірі "5 каналу" про найбільш резонансні нерозкриті злочини українського політикуму, серед яких вбивства Вадима Гетьмана, В’ячеслава Чорновола, Георгія Кірпи та Юрія Кравченка, повідомляє Depo.ua.

Відповідаючи на питання ведучого "чому справа честі всіх Президентів, генпрокурорів – і нуль?", він розповів: "Ну не зовсім нуль. З цих чотирьох людей треба двох викреслити точно, тому що ті два вбивства розкриті, що стосується Гетьмана і Кірпи – там усе зрозуміло, засуджені вбивці. Що стосується Кравченка – є питання, які ще не розглянуті".

Піскун додав: "А те що стосується Чорновола – була втрачена свого часу… Була втрачена поступовість слідства. Російською "наступательность". Колишній генпрокурор уточнив, що навмисно втрачена.

"Правоохоронна система починає спотикатися і не хоче розкривати цієї справи, тому що а раптом за смертю цього політика стоїть хтось, хто був при владі в той час?", – наголосив Піскун.

Нагадаємо, що в Генпрокуратурі досі не знають, кого звинуватити у отруєнні Ющенка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада