"Слуги" саботують: У Раді не вдається зібрати підписи за позачергове "тарифне" засідання

За скликання позачергової сесії Верховної Ради, щоб розглянути законопроекти щодо урегулювання тарифної політики, наразі вдалося зібрати лише 69 підписів із 150 необхідних

Редактор стрічки новин
"Слуги" саботують: У Раді не вдається зі…
Фото: Верховна Рада/Telegram

Про це з трибуни Верховної Ради заявила лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко, передає Depo.ua.

Вона висловила своє обурення, що наразі пріоритетними на порядку денному є лобістські закони щодо грального бізнесу, урегулювання мисливства та інші.  

"Ми склали порядок денний із законопроектів, які стосуються тарифів. Кожна фракція дала свій закон щодо урегулювання тарифної політики", – сказала Тимошенко, наголосивши, що за два дні зібрано всього 69 підписів для скликання позачергового пленарного засідання.

За її словами, тільки частина нардепів з опозиційних фракцій дали свої підписи, а "слуги народу" не дали жодного підпису, навіть автори "тарифних" законопроектів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Верховна Рада може зібратися на позачергове пленарне засідання для розгляду низки законопроектів, пов’язаних із тарифною політикою, а також питаннями житлово-комунального господарства. 

16 лютого нардеп Антон Поляков повідомив, що "слуги народу" блокують скликання позачергового засідання Верховної Ради, в межах якого планується розглянути питання тарифів на комунальні послуги для населення. За його словами, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія теж виступає проти розгляду в Раді питання тарифів. 

18 лютого лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко повідомила, що Арахамія прогуляв тарифну нараду в парламенті. Вона пояснила, що більшість фракцій і груп Ради пропонують визначити один сесійний день для того, щоб розглянути всі законопроекти, які стосуються питання тарифів в Україні. Інакше будуть скликати позачергове засідання парламенту.

Довідка: 18 січня Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

При цьому для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії також була встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Крім того було вирішено, що граничний тариф на розподіл газу не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.

Читайте також: Як обрати постачальника газу 2021: Що потрібно знати і як діяти українцям

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme