"Слуги народу" крадуть закони "старої" Ради і реєструють під новими номерами, – Геращенко

Партія "Слуга народу" скопіювала і зареєструвала під іншими номерами закони, які ВР 8 скликання прийняла у першому читанні

Про це заявила народна депутатка Ірина Геращенко, повідомляє Depo.ua.

"День вкрадених законів. ВР 8 скликання прийняла і першому читанні низку важливих для економіки і гуманітарної сфери законопроектів, які, згідно регламенту, офіційно перейшли для розгляду ВР 9 скликання як перехідні. Голова ВР 8 скликання Андрій Парубій направив відповідного листа новому парламенту. Сьогодні ми мали б розглянути і прийняти вже новим парламентом ці закони у другому читанні та в цілому. Але.... серед авторів цих законів депутати від опозиції і колишній уряд. Для картинки слугам потрібні їх перемоги. Тому закони було вкрадено, слово в слово скопійовано, зареєстровано під іншими номерами і сьогодні героїчно прийнято і першому читанні", – написала вона.

Геращенко зазначила, що це перший подібний прецедент в стінах українського парламенту.

Нагадаємо, 11 вересня голова регламентного комітету ВР Сергій Кальченко викликає співголову депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко на засідання комітету через її виступ у парламенті 10 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook