"Слуга" Третьякова, якій мало 35 тисяч зарплати, хоче змусити українців накопичувати собі пенсії

Голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова вважає, що систему фінансування пенсій варто переглянути, зокрема, ввести накопичувальну модель

Таку думку вона висловила на пресконференції, інформує Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Нам потрібно переглядати модель суспільного фінансування наших пенсій. І треба вводити інші моделі, в тому числі накопичувальну, для того, щоб наступні генерації пенсіонерів нарешті були не в гірших, як сьогодні це відбувається, ситуаціях, як попередні генерації, а в кращих. Наше молоде покоління, молода генерація фінансово набагато грамотніша, ніж ми в попередні періоди, і вони можуть дбати про свої накопичення. Така пенсійна система накопичувальна, і декілька законопроєктів щодо неї внесено в парламент", – зазначила Третьякова.

Це, зокрема, законопроєкти №2683 "Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення", №2617 "Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років", №2141 "Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону", а також №2083-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію", який, за словами Третьякової, вона відносить до "своїх особистих невдач і невдач комітету".

Третьякова також зауважила, що Україна витрачає один із найбільших відсотків у світі відносно ВВП та держбюджету на пенсійне забезпечення, при тому, що воно залишається досить поганим.

Нагадаємо, 24 червня у мережі з'явилося відео, як депутатка від фракції "Слуга народу" Гальна Третьякова заявила під час лекції, що у людей, які хочуть дітей заради соціальних виплат, народжують "діти низької якості"

Згодом Третьякова заявила, що заробітної плати нардепа в сучасних реаліях замало, аби забезпечити його роботу.

Читайте також: "Робоча баба" і "неякісні діти": До чого вдаються "слуги", щоб попри зашквари триматися на плаву

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"