"Слуга народу" Разумкова і Зеленського: Які народні депутати представлятимуть партію в Раді (СПИСОК)

ЦВК підрахувала 100% бюлетенів

Президентська партія за списками завела в Раду 124 нардепи. Ще 130 зайшли по мажоритарці.  Всього - 254. 

Що за партія

Нині президентську політичну партію було створено у 2016 році під назвою Партія рішучих змін. Перейменування на Слугу народу відбулось 2 грудня. 2017 року. Нова назва партії співпадає з назвою серіалу виробництва студії "Квартал-95", де головним героем є "президент з народу" Василь Голобородько. З травня 2019 року головою партії "Слуга народу" став Дмитро Разумков. До цього керівником партії був Іван Баканов, один з керівників студії "Квартал-95", а нині - перший заступник голови Служби безпеки України.

Список партії

1. Дмитро Разумков заслужив перше місце у списку своєю роботою в передвиборчій кампанії Зеленського. До того Дмитро був маловідомим політтехнологом. Має у своїй біографії і пляму у вигляді членства у Партії регіонів. Відомим був тато Дмитра Олександр Разумков, який працював заступником секретаря РНБО при президенті Леонідові Кучмі. 

2. Руслан Стефанчук. Юрист з КВН-івського минулого Зеленського, про якого той згадав напередодні виборчої кампанії і залучив в якості ідеолога. Вже через Стефанчука в команду Зеленського потрапило багато інших діячів, які відіграють тепер там важливі ролі.

3. Ірина Венедиктова - експерт з питань реформи судової системи. Брала участь в конкурсі на посаду судді касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду, проте не склала іспит.

4. Давид Арахамія - IT-шник і волонтер.У 2014 році певний час працював радником голови Миколаївської ОДА. Порошенко нагородив Арахамію орденом За заслуги III ступеня.

5. Галина Янченко - один з тих членів списку, яких пов'язують з Антоном Геращенком, а через нього - з Арсеном Аваковим. Янченко заміжня за Віктором Андрусівим, виконавчим директором Українського інституту майбутнього.

6. Михайло Федоров - Давній учасник команди Зеленського, який опікується просуванням і президента, і його партії в соцмережах. Його також називають відповідальним за діджиталізацію і проект "держава в смартфоні".

7. Олександр Корнієнко - керівник виборчого штабу партії, а під час президентських перегонів - координатор штабу Зеленського. Судячі з цих посад, Корнієнко користується особистою довірою Зеленського та Стефанчука.

8. Анастасія Красносільська - експертка з податкового законодавства Центру протидії корупції. Помічниця-консультантка нардепа від БПП Павла Різаненка.

9. Олександр Ткаченко - генеральний директор групи 1+1. Відкриває список тих учасників "Слуги народу", хто удостоївся ярлика "людина Коломойського". Зобов'язаний цим Ткаченко своїй багаторічній роботі на медіахолдинг Коломойського. За неофіційною інфогрмацією, під час президентських перегонів Ткаченко був одним з медіатехнологів Зеленського і усіляко сприяв позитивному висвітленню майбутнього президента на "плюсах" .

10. Жан Беленюк. А от чемпіон світу і олімпійський призер, борець греко-римського стилю Жан Беленюк удостоївся почесного місця у першій десятці виключно за свої спортивні досягнення. Щоправда Жан вже здійснює спроби говорити на камеру про політику і, ймовірно, цілком зможе стати одним з майбутніх спікерів фракції "СН".

11. Сергій Бабак. Другу десятку відкриває експерт з питань освіти і директор освітніх програм пов'язаного з Геращенком Українського інституту майбутнього. Однак на сайті ЦВК Бабак зазначений як заступник директора державної наукової установи "Центр морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України".

12. Владислав Криклій -  радник міністра МВС Арсена Авакова у 2014-2015 роках. Нині є начальником головного сервісного центру МВС.

13. Олена Шуляк - експертка в сфері девелопменту та будівництва. Важлива людина в офісі Better Regulation Delivery Office (BRDO). Це експертно-аналітичний центр, створений Мінекономрозвитку, який отримує фінансування Євросоюзу. До цього близько десяти років працювала на керівних постах в фінансово-промисловій групі Midland Group Едуарда Шифріна, російського мільярдера.

14. Дмитро Наталуха - чоловік нардепки від "Батьківщини" Олени Шкрум. У 2007- 2013 роках працював у сферах банківського, фінансового права, залучення іноземних інвестицій. А за губернаторства Саакашвілі в Одеській області очолював Лиманську районну державну адміністрацію .

15. Єлизавета Ясько -  політолог. Закінчила Оксфорд за рахунок стипендії фонду Віктора Пінчука. 

16. Олексій Оржель - голова Української асоціації відновлюваної енергетики, працював у сфері паливно-енергетичного комплексу, а також на різних посадах у Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

17. Андрій Герус. Окрім балотування в списку "Слуги народу", Герус також представляє Зеленського в Кабінеті міністрів. Екс-член НКРЕКУ і екс-виконавчий директор інвестиційної групи Concorde Capital. 

18. Михайло Радуцький - засновник клініки "Борис", який кілька років тому був у команді Кличка на посаді заступника мера. Після звільнення "за згодою сторін" був радником Кличка з питань медицини.

19. Денис Монастирський - експерт-юрист з "Українського інституту майбутнього" і помічник народного депутата Антона Геращенко. За квотою Кабміну входив до комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань.

20. Данило Гетьманцев - експерт з питань оподаткування, публічних фінансів і банківського права. Наразі є ідеологом дискусійної ідеї амністії капіталів, яка може призвести до виключення України з FATF та інших міжнародних органів по боротьбі з відмиванням коштів.

21. Денис Малюська - народився 19 листопада 1981 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фахівець з розвитку приватного сектору, Група Світового банку, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 21. 24.06.2019  

22. Андрій Холодов - народився 20 серпня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Текам Плюс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 22. 24.06.2019  

23. Гео Лерос - народився 24 квiтня 1989 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, режиссер, арт-проект "Арт Юнайтед Юз", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 23. 24.06.2019  

24. Сергій Кальченко - народився 30 грудня 1964 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, адвокатське об’єднання "Хіллмонт Партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 24. 24.06.2019  

25. Максим Ткаченко - народився 24 сiчня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ "Квартал-Концерт", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 25. 24.06.2019  

26. Єгор Чернєвнародився 5 лютого 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 26. 24.06.2019  

27. Святослав Юраш - народився 16 лютого 1996 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 27. 24.06.2019  

28. Павло Сушко народився 16 листопада 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 28. 24.06.2019  

29. Ірина Верещук -  народилася 30 листопада 1979 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, громадська організація "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 29. 24.06.2019  

30. Олександр Кубраков - народився 20 серпня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник сектору телекомунікацій та Ай-Ті, Офіс ефективного регулювання, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 30. 24.06.2019  

31. Олена Коробкова10.07.2019 звернення партії про скасування реєстрації

32. Юлія Діденко - народилася 8 травня 1978 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ТОВ "Рекламне агентство "ВМЄСТЄ", безпартійнa, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 32. 24.06.2019  

33. Дмитро Соломчук - народився 1 жовтня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "ФІРМА "АГРО-ЦЕНТР", безпартійний, проживає в місті Рівному, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 33. 24.06.2019  

34. Михайло Ананченко - народився 17 листопада 1994 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник міського голови, виконавчий комітет Сумської міської ради, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Сумах, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 34. 24.06.2019  

35. Анна Коваленко - народилася 5 травня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 35. 24.06.2019  

36. Владлен Неклюдов - народився 13 жовтня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Прокуратура Дніпропетровської області, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 36. 24.06.2019  

37. Ігор Кривошеєв - народився 2 червня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Ужгороді, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 37. 24.06.2019  

38. Сергій Іонушас - народився 18 жовтня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 38. 24.06.2019  

39. Олександр Завітневич - народився 19 квiтня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Смілянський Ливарний Завод", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 39. 24.06.2019  

40. Вадим Струневич - народився 24 листопада 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ДП "Виробничо-технічна агенція", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 40. 24.06.2019  

41. Володимир Воронов - народився 23 серпня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, брендінгове міжнародне агентство Воронова Володимира, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 41. 24.06.2019  

42. Юрій Арістов - народився 1 липня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "АТЛАНТІК-ЮММА", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 42. 24.06.2019  

43. Юрій Кісєль - народився 28 лютого 1963 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Растро", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 43. 24.06.2019

44. Вадим Галайчук - народився 14 лютого 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Хіллмонт Партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 44. 24.06.2019  

45. Артем Ковальов народився 2 березня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "УНІАН", безпартійний, проживає в місті Шостка Сумської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 45. 24.06.2019  

46. Валерій Стернійчук - народився 18 червня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач клубу, Підгайцівська сільська рада Луцького району Волинської області, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Луцьку Волинської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 46. 24.06.2019  

47. Галина Михайлюк - народилася 14 червня 1987 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47. 24.06.2019

48. Роман Бабій - народився 6 липня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Гельд-Енергія", безпартійний, проживає в місті Бровари Броварського району Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 48. 24.06.2019  

49. Олександр Качура - народився 18 серпня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, адвокатське бюро "КАЧУРА ЛОЄРС", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 49. 24.06.2019  

50. Ганна Новосад - народилася 28 липня 1990 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції, Міністерство освіти і науки України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 50. 24.06.2019

51. Артем Культенко - народився 8 сiчня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 51. 24.06.2019  

52. Олег Марусяк - народився 24 вересня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Гаразд", безпартійний, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 52. 24.06.2019  

53. Микола Кириченко - народився 12 грудня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Вище Солоне Борівського району Харківської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 53. 24.06.2019

54. Галина Третьякова - народилася 21 сiчня 1963 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, громадська організація "Інститут Громадянських Свобод", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 54. 24.06.2019  

55. Павло Халімон - народився 10 червня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фінансовий директор, ТОВ "ПРОМЕТЕЙ-ГАЗ 1", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Прилуки Чернігівської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 55. 24.06.2019

56. Олена Мошенець - народилася 6 березня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, шеф-редактор, ТОВ "Комунікаційниий хаб "Економіка", безпартійнa, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 56. 24.06.2019  

57. Ольга Саладуха - народилася 4 червня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57. 24.06.2019

58. Ольга Коваль - народилася 17 червня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Національний університет харчових технологій, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в селі Баштечки Жашківського району Черкаської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 58. 24.06.2019  

59. Аліна Загоруйко - народилася 11 квiтня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 59. 24.06.2019  

60. Олег Бондаренко - народився 3 листопада 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інвестплюс", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 60. 24.06.2019  

61. Михайло Крячко - народився 24 травня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, операційний директор, ТОВ "ЕСЕМЕМСТУДІО", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 61. 24.06.2019  

62. Марина Бардіна - народилася 17 грудня 1992 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62. 24.06.2019  

63. Людмила Марченко народилася 28 березня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, провідний фахівець департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ "Епіцентр К", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Тернополі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 63. 24.06.2019  

64. Іван Юнаков - народився 28 сiчня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 64. 24.06.2019  

65. Дар'я Володіна - народилася 16 квiтня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65. 24.06.2019  

66. Ольга Савченко - народилася 7 червня 1989 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66. 24.06.2019  

67. Оксана Гринчук - народилася 20 червня 1979 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер готельного бізнесу, ТОВ "Бізнес-центр "Буковина", безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 67. 24.06.2019

68. Володимир Козак - народився 9 червня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 68. 24.06.2019  

69. Андрій Лисюк - народився 18 листопада 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, адвокатське об’єднання "Хіллмонт партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 69. 24.06.2019

70. Олександр Сова народився 29 травня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 70. 24.06.2019  

71. Роман Боярчук - 10.07.2019 звернення партії про скасування реєстрації

72. Володимир Ватрас - народився 12 лютого 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри цивільного права та процесу, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 72. 24.06.2019  

73. Роман Мулик - народився 18 червня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 73. 24.06.2019  

74. Олег Тарасов - народився 26 лютого 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності, ПП "Агроекстра", безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 74. 24.06.2019  

75. Анатолій Костюх - народився 25 березня 1988 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в селі Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 75. 24.06.2019  

76. Євгеній Брагар - народився 30 травня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, аспірант, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 76. 24.06.2019

77. Віталій Безгін народився 18 квiтня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, експерт з комунікацій та дизайну, Офіс ефективного регулювання, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 77. 24.06.2019  

78. Ольга Кавун - 10.07.2019 звернення партії про скасування реєстрації

79. Олександр Салійчук - народився 25 лютого 1987 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Перша м’ясна хата" ТМ "Гощанські ковбаси", безпартійний, проживає в місті Рівному, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 79. 24.06.2019  

80. Елла Рєпіна - народилася 17 листопада 1973 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 80. 24.06.2019  

81. Арсеній Пушкаренко - народився 10 жовтня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 81. 24.06.2019  

82.Мар'ян Заблоцький - народився 21 вересня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Українська аграрна асоціація, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 82. 24.06.2019  

83. Андрій Клочко - народився 16 березня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, кризис-менеджер, Київський національний університет будівництва та архітектури, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 83. 24.06.2019

84. Юлія Овчиннікова - народилася 24 березня 1985 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84. 24.06.2019  

85. Олександр Мережко - народився 14 лютого 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри права, Київський національний лінгвістичний університет, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 85. 24.06.2019

86. Олексій Устенко - народився 7 квiтня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова інвестиційного напрямку, ТОВ "Агродженерейшн", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 86. 24.06.2019  

87. Олександр Кабанов - народився 6 серпня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, сценарист, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 87. 24.06.2019  

88. Федір Веніславский - народився 16 травня 1969 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри конституційного права України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 88. 24.06.2019  

89. Лада Булах - народилася 11 лютого 1976 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100 % життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 89. 24.06.2019  

90. Євген Петруняк - народився 24 липня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 90. 24.06.2019  

91. Олександр Маріковський - народився 18 вересня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Медіатека", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 91. 24.06.2019  

92. Олександр Федієнко - народився 20 квiтня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ІМК", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 92. 24.06.2019  

93. Андрій Мотовиловець - народився 29 квiтня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник директора, ДП "Прозорро.Продажі", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 93. 24.06.2019  

94. Анна Колісник - народилася 24 жовтня 1994 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94. 24.06.2019  

95. Єлізавета Богуцька - народилася 14 квiтня 1964 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Вишгород Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 95. 24.06.2019  

96. Артем Нагаєвський - народився 24 сiчня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови правління, ПАТ АТП 13058, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 96. 24.06.2019  

97. Микита Потураєв - народився 4 вересня 1970 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Фокус Медіа", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 97. 24.06.2019  

98. Павло Якименко - народився 8 листопада 1989 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інтерплєкс", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 98. 24.06.2019  

99. Михайло Соколов -10.07.2019 звернення партії про скасування реєстрації

100. Артем Кунаєв народився 29 квiтня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник керівника управління з маркетингу та продажів вертолітної техніки, АТ "Мотор Січ", безпартійний, проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 100. 24.06.2019

101. Дмитро Припутень - народився 23 травня 1986 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри загально-правових дисциплін, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 101. 24.06.2019  

102. Максим Павлюк - народився 3 червня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник військового прокурора, Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 102. 24.06.2019  

103. Василь Мокан - народився 19 квiтня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Українська Політконсалтингова Група", безпартійний, проживає в селі Крушинка Васильківського району Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 103. 24.06.2019  

104. Роксолана Підласа - народилася 25 сiчня 1994 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, радник міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 104. 24.06.2019  

105. Богдан Торохтій - народився 9 червня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, філія ПАД "Державна продовольчо-зернова корпорація України "Одеський зерновий термінал", безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 105. 24.06.2019  

106. Оксана Дмитрієва - народилася 26 квiтня 1980 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106. 24.06.2019  

107. Маргарита Шол -народилася 15 вересня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Маріуполь Донецької області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 107. 24.06.2019  

108. Андрій Костін - народився 17 квiтня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Рада адвокатів Одеської області, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 108. 24.06.2019  

109. Руслан Горбенко - народився 12 березня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інтершина УА", безпартійний, проживає в селі Лісники Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 109. 24.06.2019  

110. Андрій Жупанин - народився 19 липня 1989 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер України", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 110. 24.06.2019  

111. Ростислав Тістик - син екс-депутата Львівської міськради від партії Свобода Ярослава Тістика. Батько володіє бізнесом в області оренди нерухомості, торгівлі і громадського харчування.

112. Євгенія Кравчук - глава прес-офісу партії Слуга народу. До цього керувала прес-службою партії УКРОП. У 2015 році балотувалася від кропу в Київську міськраду. Помічниця нардепа від партії УКРОП Ірини Констанкевич.

113. Неллі Яковлєва - ще один керівний партнер в Українській політконсалтінговій групі.

114. Сергій Гривко - член громадської ради при Чернігівській ОДА. Представник чернігівської міської громадської організації Добровольці. У 2015 році балотувався до Чернігівської міськради від партії Наш край.

115. Петро Павловський - адвокат і правозахисник. Закінчив юрфак Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

116. Ірина Аллахвердиева - фахівець зі страхування. Директор філії австрійської страхової компанії UNIQA в Миколаєві. Працювала заступником директора з розвитку миколаївської філії страхової компанії Інго Україна.

117. Олена Вінтоняк - засновник громадської організації "Громадський актив Івано-Франківська", представник команди Зеленського в Івано-Франківську. В ході президентської кампанії перерахувала 13 тисяч гривень Зеленському.

118. Юрій Заславський - директор компанії Макрус ЛТД (роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах). У 2010 і 2015 роках балотувався до Хмельницької міськради від партії Поруч і Народної партії.

119. Андрій Задорожний - керівник юридичної фірми Проксен. Засновником цієї фірми є його брат Олександр Задорожний - нардеп 3-4 скликань, представник президента Леоніда Кучми в парламенті, член Вищої ради правосуддя (2004-2007), довірена особа кандидата в президенти Віктора Януковича (2004). У 2003 році заступником директора фірми Проксен був екс-голова Центрвиборчкому Михайло Охендовський.

120. Остап Шипайло - львівський бізнесмен, власник ряду будівельних і енергетичних компаній, зокрема Карпатбуд Девелопмент і Львівська енергетична.

121. Іван Шинкаренко - директор компаній Духм'яна піч і Флауер Сервіс. Обидві компанії займаються оптовою торгівлею порцеляною, скляним посудом і засобами для чищення. Інженер Інституту відновлюваної енергетики Академії наук України.

122. Ольга Совгиря - професор кафедри конституційного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

123. Володимир Крейденко - кандидат наук з держуправління Національної академії державного управління при президенті України. У 2011-2018 роках очолював партію республіканців (зараз - партія Розвиток і добробут). Був помічником нардепа від БПП Валерія Карпунцова. У Раді 6-го скликання працював помічником нардепа Володимира В'язівського (Наша Україна).

124. Тарас Тарасенко - засновник юридичної компанії СТС. Спеціаліст в області банкрутства. Фірма СТС співпрацює з компаніями Укрбуд і КЮЗ (Київський ювелірний завод).

Мажоритарники

Вінниччина

Округ №11 - Максим Пашковський

Народився 24 березня 1983 року в Вінниці, директор ТОВ "Панчер Солюшнс"

Округ №12 - Анатолій Драбовський

Народився 1 серпня 1958 року в Вінниці, ректор Вінницького кооперативного інституту

Округ №14 - Ірина Борзова

Народилася 28 серпня 1982 року в Вінниці, фізособа - підприємець

Волинь

Округ №20 - В'ячеслав Рубльов

Народився 25 лютого 1979 року в Луцьку, радник голови Волинської обласної ради

Дніпропетровщина

Округ №24 - Дмитро Кисилевський

Народився 23 квітня 1983 року в Києві, директор з корпоративних відносин ТОВ "Інтерпайп Україна"

Округ №25 - Максим Бужанський

Народився 24 листопада 1974 року в Дніпропетровську, менеджер ТОВ "Арна", відомий блогер з проросійськими поглядами

Округ №26 - Кирило Нестеренко

Народився 8 лютого 1993 року в місті Сумах, директор з розвитку, ЗАТ "Дніпрокомунтранс"

Округ №27 -Вячеслав Медяник

Народився 3 серпня 1987 року в Сніжному, фізична особа - підприємець

Округ №28 - Юрій Мисягін

Народився 21 березня 1974 року в Дніпропетровську, фізична особа - підприємець

Округ №29 - Сергій Демченко

Народився 21 березня 1974 року в Дніпропетровську, фізична особа - підприємець

Округ №30 - Ганна Лічман

Народилася 31 січня 1978 року на Одесі, директор "Всеукраїнського благодійного фонду" АТБ "

Округ №31 - Володимир Захарченко

Народився 27 січня 1971 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, директор з безпеки, ТОВ "Завод бурової техніки" ДСД "

Округ №32 - Олена Криворучкіна

Народилася 18 жовтня 1971 Кривому Розі, доцент кафедри економіки і підприємництва, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Округ №33 - Юрій Корявченков

Народився 26 листопада 1974 року в Кривому Розі, актор ТОВ "Квартал 95"

Округ №34 - Дмитро Чорний

народився 14 жовтня 1989 року в Жовтих Водах Дніпропетровської області, директор ПП "Громадська журналістика"

Округ №35 - Денис Герман

Народився 8 вересня 1981 року в Дніпропетровську, директор ТОВ "Альфа-Косметікс"

Округ №36 - Роман Каптелов

Народився 16 березня 1980 року в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області, фізична особа - підприємець

Округ №38 - Владислав Бородін

Народився 18 червня 1971 Шостці Сумської області, безробітний

Округ №39 - Сергій Северин

Народився 20 червня 1980 року в смт Покровське Покровського району Дніпропетровської області, заступник голови - начальник управління економіки, бюджету і фінансів Дніпропетровської обласної ради

Округ №40 - Олександр Трухін

Народився 10 листопада 1986 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, голова наглядової ради ЗАТ "ПРХ"

Житомирщина

Округ №62 - Ігор Герасименко

Народився 5 січня 1984 року в Радомишлі Житомирської області, пенсіонер,

Округ №63 - Богдан Кіцак

Народився 2 вересня 1992 року в Бердичеві Житомирської області, викладач Бердичівського педагогічного коледжу

Округ №65 - Дмитро Костюк

Народився 1 червня 1993 року в Новограді-Волинському Житомирської області, журналіст телеканалу "Еспрессо"

Округ №66 - Тетяна Грищенко

Народилася 27 серпня 1979 року в Малині Житомирської області, безробітна

Округ №67 - Сергій Кузьміних

Народився 17 січня 1983 року в Житомирі, фізична особа - підприємець

Закарпатті

Округ №70 - Михайло Лаба

Народився 29 жовтня 1975 року в селі Тур'я Поляна Перечинського району Закарпатської області, Невицький сільський голова

Запорізька область

Округ №74 - Геннадій Касай

Народився 28 листопада 1972 року в Запоріжжі, директор спортивного комплексу, ВАТ "Мотор Січ"

Округ №75 - Роман Соха

Народився 18 жовтня 1975 року в Запоріжжі, безробітний

Округ №76 - Євген Шевченко

Народився 4 травня 1972 року в Мелітополі Запорізької області, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Запоріжжі

Округ №77 - Сергій Штепа

Народився 30 квітня 1990 року в Запоріжжі, безробітний

Округ №79 - Юлія Яцик

Народилася 14 серпня 1979 року в Василівці Запорізької області, керуюча адвокатського бюро "Адвокатська компанія Юлії Яцик

Округ №81 - Павло Мельник

Народився 26 червня 1984 року в Запоріжжі, піар-директор благодійний фонд "Алкоголь СТОП"

Округ №82 - Марина Нікітіна

Народилася 16 квітня 1986 року в Гуляйполі Запорізької області, безробітна

Івано-Франківська область

Округ №84 - Ігор Фріс

Народився 29 вересня 1973 року в Івано-Франківську, приватний нотаріус

Округ №85 - Едуард Прощук

Округ №86 - Матусевич Олександр

Округ №87 - Зіновій Андрійович

Округ №89 - Володимир Тимофійчук

Київська область

Округ №91 - Олег Дунда

Округ №92 - Валерій Колюх

Округ №93 - Анна Скороход

Округ №94 - Олександр Дубинський

Округ №95 - Олександр Горобець

Округ №96 - Ольга Василевська-Смаглюк

Округ №97 - Микола Галушко

Округ №98 - Сергій Бунін

Кіровоградська область

Округ №99 - Олександр Дануца

Округ №100 - Ігор Мудрий

Округ №101 - Юрій Кузбіт

Округ №103 - Олег Воронько

Луганська область

Округ №106 - Олексій Кузнєцов, "Слуга народу"

Львівська область

Округ №121 - Орест Саламаха, "Слуга народу"

Округ №124 - Юрій Камельчук, "Слуга народу"

Миколаївська область

Округ №127 - Олександр Пасічний

Округ №128 - Олександр Хайду

Округ №129 - Ігор Копитін

Округ №130 - Ігор Негулевський

Округ №131 - Артем Черноморов

Округ №132 - Максим Дирдін

Одеська область

Округ №133 - Артем Дмитрук

Округ №134 - Олег Колєв

Округ №135 - Олексій Леонов

Округ №136 - Олександр Горенюк

Округ №138 - Степан Чернявський

Округ №139 - Ігор Васильківський

Округ №140 - Сергій Колебошин

Округ №141 - Олександр Ткаченко

Полтавська область

Округ № 144 - Дмитро Налетов

Округ №145 - Андрій Боблях

Округ №148 - Ляшенко Анастасія

Округ №149 - Костянтин Касай

Округ №150 - Олексій Мовчан

Округ №151 - Максим Березін

Рівненська область

Округ №152 - Олександр Ковальчук

Округ №153 - Роман Іванісов

Округ №154 - Олександр Аликсийчук

Округ №156 - Сергій Литвиненко

Сумська область

Округ №157 - Татьяна Рябуха

Округ №158 - Ігор Васильєв

Округ №161 - Максим Гузенко

Округ №162 - Микола Задорожний

Тернопільська область

Округ №163 - Андрій Богданець

Округ №164 - Васильєв Ігор

Округ №167 - Володимир Гевко

Харківська область

Округ №168 - Марія Мезенцева,

Округ №169 - Олександр Куницький

Округ №170 - Андрій Одарченко

Округ №171 - Вікторія Кінзбурська

Округ №172 - Юрій Здебської

Округ №173 - Олександр Бакумов

Округ №175 - Євген Пивоваров

Округ №177 - Дмитро Любота

Округ №178 - Олександр Литвинов

Округ №179 - Олексій Кучер

Округ №180 - Олексій Красов

Округ №181 - Дмитро Мікіша

Херсонська область

Округ №182 - Павло Павлиш

Округ №183 - Вікторія Вагнер

Округ №185 - Володимир Іванов

Округ №186 - Олексій Ковальов

Хмельницька область

Округ №187 - Микола Стефанчук

Округ №189 - Олена Копанчук

Округ №190 - Олексій Жмеренецький

Округ №193 - Марчук Ігор

Черкаська область

Округ №194 - Любов Шпак

Округ №195 - Олег Арсенюк

Округ №196 - Андрій Стрихарський

Округ №197 - Олександр Скічко

Округ №199 - Нагорняк Сергій

Чернівецька область

Округ №201 - Олена Лис

Округ №202 - Максим Заремський

Округ №203 - Георгій Мазурашу

Округ №204 - Валерій Божик

Чернігівська область

Округ №205 - Олег Семінський

Округ №206 - Антон Поляков

Округ №209 - Зуб Валерій

Київ

Одномандатний виборчий округ №211

Центр: місто Київ, Голосіївський район

Опис меж: Голосіївський район міста Києва

Юрченко Олександр, "Слуга народу"

Народився 23 липня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №212

Центр: місто Київ, Дарницький район

Опис меж: частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)

Перебийніс Максим, "Слуга народу"

Народився 11 грудня 1974 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділення, медичний центр ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №213

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)

Дубнов Артем, "Слуга народу"

Народився 30 серпня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №214

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)

Швець Сергій, "Слуга народу"

Народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску, ТОВ ТРК "Студія 1+1", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Одномандатний виборчий округ №215

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва

Яременко Богдан, "Слуга народу"

Народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №216

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва

Забуранна Леся, "Слуга народу"

Народилася 22 серпня 1981 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №217

Центр: місто Київ, Оболонський район

Опис меж: частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)

Безугла Мар'яна, "Слуга народу"

Народилася 17 травня 1988 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №218

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва

Гурін Дмитро, "Слуга народу"

Народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №219

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)

Тищенко Микола, "Слуга народу"

Народився 17 травня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "ВКФ "РИМІД", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування.

Одномандатний виборчий округ №220

Центр: місто Київ, Подільський район

Опис меж: Подільський район міста Києва

Бондар Ганна, "Слуга народу"

Народилася 23 лютого 1975 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №221

Центр: місто Київ, Печерський район

Опис меж: Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва

Пуртова Анна, "Слуга народу"

Народилася 15 квiтня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №222

Центр: місто Київ, Солом’янський район

Опис меж: частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)

Грищук Роман, "Слуга народу"

Народився 27 серпня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №223

Центр: місто Київ, Шевченківський район

Опис меж: частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)

Буймістер Людмила, "Слуга народу"

Народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook