"Слуга народу" Радуцький прокоментував чутки про своє майбутнє призначення очільником МОЗ

Засновник клініки "Борис", майбутній депутат від партії "Слуга народу" Михайло Радуцький спростував чутки про своє майбутнє призначення міністром охорони здоров’я

Про це передає Depo.ua з посиланням на "Новое время".

"Це була б найбільша помилка команди Володимира Зеленського призначити мене міністром охорони здоров’я", — сказав Радуцький.

Від зазначив, що у нього було багато можливостей піти в політику. Наприклад, його кликав ще Леонід Данилович Кучма, однак він не бачив відповідної програми.

Водночас, Радуцький заявив, що планує працювати в комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я, де його першочерговим завданням буде прийняття парламентом 65 законопроєктів.

Крім того, Радуцький планує до 1 вересня надати результати аудиту медичної реформи, реалізацію якої планують продовжувати.

"Якщо через два роки ми впровадимо державне медичне страхування, то наш ринок відразу стане цікавим для інвесторів. Наприклад, американські компанії готові вкласти $10—15 млрд", — наголосив він.

Нагадаємо, голова передвиборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що засновник мережі приватних клінік "Борис" Михайло Радуцький, який пройшов до Верховної Ради за списком "Слуги народу", може очолити Міністерство охорони здоров’я.

Також повідомлялося, що Михайло Радуцький вважає, що існують особливості лікування "у представників різних рас".

Читайте такожМихайло Радуцький – можливий міністр охорони здоров'я: Що про нього відомо

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook