"Слуга народу" боротиметься проти податкових зловживань ФОПів

Новообраний народний депутат від партії "Слуга народу" юрист Данило Гетманцев заявляє, що найближчим часом будуть представлені рішення щодо зловживань фізичних осіб-підприємців (ФОП) в контексті ухилення від оподаткування

Про це він заявив у ефірі "Українського радіо", інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Йдеться про так званих осіб-підприємців та єдиний податок... Про масове ухилення від сплати податків з використанням ФОП ... Ми брали на себе зобов'язання не змінювати податковий режим - не підвищувати ставки і не скорочувати ліміти операцій для ФОП на єдиному податку. Але проблема цього режиму в тому, що їм, крім малих підприємців, користується середній і великий бізнес... Все на ФОПах. Але ці юридичні особи перевищують ліміти своєї діяльності (5 млн грн є максимальним лімітом для ФОП) на день. А це ухилення від оподаткування. Тому ми маємо з одного боку забезпечити можливість ФОПам працювати на цій системі, а з іншого – унеможливити ухилення від оподаткування ", – сказав Гетманцев.

Він зазначив, що найближчим часом буде представлено рішення щодо зловживань з боку ФОП в частині ухилення від оподаткування.

"Ми розглядаємо можливості, чи можливо сьогодні, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, необхідно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати низку податкових спорів. Щоб це було зрозуміло, для всіх доступно, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення", – зазначив Гетманцев.

Нагадаємо. 9 серпня представник партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук розповів, що вже розробили план законопроектів, які плануються розглянути у новій Раді

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook