Слідство у справі Кулика продовжать ще на 4 місяці

Досудове слідство у справі прокурора сил АТО Костянтина Кулика, яке повинно було завершитися в кінці серпня, продовжать ще на 4 місяці
Depo.Влада
16 серпня 2016 19:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив перший заступник керівника САП Максим Грищук, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"З'ясовуються інші обставини, які ми не мали можливості з'ясувати на початкових стадіях. Тому, я думаю, що ми будемо продовжувати до чотирьох місяців", - заявив Грищук.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада