Слідство має докази причетності екс-"беркутівців" до вбивств на Майдані

Генпрокуратура надасть в суді докази, які переконають, що екс-беркутівці Сергій Зінченко та Павло Аброськін є безпосередніми виконавцями тих злочинів, які їм інкримінують (масове вбивство протестувальників 20 лютого)
Depo.Влада
30 грудня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив старший прокурор ГПУ Олексій Донський, передає depo.ua з посиланням на Громадське.

"Досудовим розслідуванням зібрано достатня і беззаперечна доказова база причетності цих обвинувачених у інкримінованих їм злочинам", - заявив він.

Він пояснив, що з урахуванням обсягів кримінального провадження докази у ньому не можуть бути подані одночасно. Встановлено порядок дослідження доказів, який, зі слів Донського, погоджувався сторонами, в тому чисті і сторонами захисту. Відповідно до цього порядку докази і надаються.

"Ті докази, які у суспільстві прийнято вважати вагомими, вони, виходячи з того порядку дослідження доказів, який встановлений, будуть надаватись на більш пізніх етапах. Ці докази, які стосуються безпосередньої участі цих обвинувачених та інших осіб, які діяли в підрозділі до якого входили Аброськін і Зінченко, вчиняли масові умисні вбивства протестувальників", - додав старший прокурор ГПУ.

Нагадаємо, 28 грудня Святошинський суд Києва продовжив термін утримання під вартою екс-беркутівців Павла Аброськіна і Сергія Зінченка до 25 лютого 2016 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада