Слідком Росії не може припинити говорити про Україну

Представник Слідкому Росії Володимир Маркін знову прокоментував ситуацію в Україні після обіцянки більше не робити цього, оскільки у нього "сил більше немає"
Depo.Влада
4 вересня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Твіттер" Маркіна.

"Висловлюю співчуття українському МЗС, хоч і обіцяв не включати звук з трансляції паноптикуму ...", - написав він.

У заяві на сайті Слідкому зазначається, що у відомстві з "розумінням" ставляться "до кадрових проблем відомства в Києві".

"Ми з розумінням, хоча і без співчуття ставимося до кадрових проблем відомства в Києві, що намагається виконувати обов'язки МЗС. Вивчення міжнародних конвенцій, спрямованих на запобігання геноциду та інших військових злочинів, дійсно, складно для діячів, що будують кар'єру виключно на володінні "державною мовою", що виключає необхідність яких-небудь ще знань", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України опублікувало на своєму сайті коментар, в якому відзначається відсутність підстав для поширення російської юрисдикції на території країни.

Раніше у Слідчому комітеті Росії заявили про право на поширення своєї юрисдикції на Донбас, що нібито може дозволити кримінальне переслідування осіб з числа вищого політичного та військового керівництва України.

Більше новин про політику читайте у розділі  Влада.depo.ua.