Слідчий комітет Росії на 1 квітня оприлюднив "хитрий план" війни з "русофобами"

Саме 1 квітня у Слідчому комітеті Російської Федерації вирішили розповісти про таємний план боротьби з "русофобами"
Depo.Влада
1 квітня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua

Стаття керівника управління взаємодії із засобами масової інформації Слідчого комітету при прокуратурі Російської Федерації Володимира Маркіна опублікована на сайті "Вечірнього Челябінська".

Маркін залякує російською опозицією, розмірковує про долю Савченко та інформаційну війну із Заходом.

"Чому відверті русофоби марширують по вулицях Москви, а в героях мас-медіа ходять гламурні скандалісти або просто хами, як адвокат Новіков, хто завгодно, але тільки не люди високої культури і справжні професіонали? А головне — чи є в Росії "хитрий план", який всі ці дивацтва враховує?" - запитує Маркін своїх читачів.

Причиною розвалу СРСР Маркін вважає те, що в радянській літературі і фільмах були тільки кардинально позитивні або негативні герої. А коли "завдяки успіхам ВПК" СРСР "відкрився світу", в радянський інформпростір "ринули потоки жовтої преси, маніпуляцій, спокус, ментальних інфекцій, що ослабили в цілому здоровий організм".

Але в Слідчому комітеті Росії "після операції "Крымнаш", не збираються ставити заслони і "закручувати гайки" в російському інформпросторі, а мають намір "виробляти імунітет у молодого покоління".

"Всі ми знаємо і шануємо вітчизняні військові традиції — як заманити противника в глиб території, а то й у столиці, тому що тільки так можливий повний розгром і усунення цієї загрози назавжди", - пише Він, пояснюючи, чому влада "терплять" виступи російської опозиції в Москві.

"Але і ці професійні грантоїди потрапили в пастку Плану. Одна справа — за лекалами інформвійни робити вигляд скорботи за "сакральною жертвою" Нємцовим, але зовсім інша — виступити на підтримку відверто психопатичної вбивці журналістів Савченко", - продовжує Маркін, звинувачуючи всіх, хто захищає українку, в нацизмі.

Однак Маркін заявляє, що Савченко можна передати Україні для відбування "покарання".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада