Слідчий ГПУ проігнорував суд над Мосійчуком

Старший слідчий у справі нардепа-"радикала" Ігоря Мосійчука Сергій Кізь не прийшов на судове засідання
Depo.Влада
18 листопада 2015 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє прес-служба Мосійчука, передає depo.ua.

"На сьогоднішнє судове засідання щодо оскарження захисниками Ігоря Мосійчука постанови про відмову в допиті свідків захисту, виданої старшим слідчим у справі - заступником начальника головного слідчого управління ГПУ Сергієм Кізем, сам слідчий Кізь не з'явився. Жодних повідомлень щодо причин його відсутності до суду не надходило", -  повідомили у Мосійчука.

За інформацією прес-служби, до суду не прийшов ніхто з представників Генеральної прокуратури.

"В зв'язку з цим, суд на місці постановив розглядати скаргу без присутності Кізя.
Всі запропоновані до допиту свідки захисту: народні депутати Лінько і Лозовий, а також Сінькова, Корчинський, Дзюбенко, Харакоз Р.В., Харакоз В.М., Харакоз Р.В. - є безпосередніми свідками подій, що інкримінуються Ігорю Мосійчуку, як кримінальні правопорушення. А тому їх свідчення, як очевидців, є важливими у справі, і мають бути долучені", -  повідомили у Мосійчука.

"Проте головуюча суддя Печерського суду Васильєва Н.П., незважаючи на всі приведені доводи і аргументацію практичної необхідності допиту згаданих свідків, прийняла рішення відмовити в задоволенні оскарження дій слідчого ГПУ Кізя. Таке рішення, разом із неявкою самого Кізя на засідання, свідчить про попередню "обробку" співробітниками ГПУ Васильєвої Н.П. і формування її рішення до розгляду скарги", - повідомляє прес-служба.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада