Слідчі підкинули у Бібліотеку української літератури книжки Корчинського, - співробітники

Співробітники бібліотеки української літератури у Москві продемонстрували документ, який свідчить, що видання Дмитра Корчинського, яке начебто вчора знайшли в бібліотеці, було вилучено ще у 2010 році і не поверталося до читальні
Depo.Влада
29 жовтня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила завідувач відділом комплектування Тетяна Мунтян, яка надала відповідний документ, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Нам вчора підкинули книги, які були вилучені під час першого обшуку, ще у грудні 2010 року, їх до бібліотеки не повертали", - сказала Тетяна Мунтян.

Вона підкреслила, що серед цих видань зафіксована книжка Корчинського "Війна у натовпі", яку 13 березня 2013 року у Росії визнано екстремістською літературою.

За її словами, схоже на те, що саме це видання буде використано, як головний аргумент у звинуваченні директора бібліотеки Наталії Шаріної.

В свою чергу завідувач відділом українознавства, культурно-масових та медійних програм Віталій Крикуненко наголосив, що вчора був свідком, як слідчі демонстрували книги, які начебто були знайдені в бібліотеці. "Співробітники відділу обробки одразу визначили, що ці видання не належать бібліотеці, вони були підкладені", - сказав Крикуненко.

Він повідомив, що співробітники звернули на це увагу слідчих і тоді їх попросили залишити приміщення бібліотеки, і директор залишилась наодинці зі слідчими.

Слідчі підкинули у Бібліотеку української літератури книжки Корчинського, - співробітники - фото 1

Нагадаємо, 28 жовтня в будівлі "Бібліотеки української літератури" в Москві проходив обшук.  Також поліція затримала директора закладу Наталію ШарінуПроти неї порушено справу про розпалювання національної ненависті

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ