Слідчі ГПУ прийшли у Раду по душу Новинського (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Слідчі Генеральної прокуратури України прийшли на засідання Погоджувальної ради, аби вручити повістку нардепу від "Опозиційного блоку" Вадиму Новинському
Depo.Влада
2 листопада 2015 11:56
ФОТО: depo.ua
Слідчі ГПУ прийшли у Раду по душу Новинського (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Слідчі ГПУ прийшли у Раду по душу Новинського (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Це відбулося на засіданні Погоджувальної ради, передає depo.ua.

Зокрема, слідчий ГПУ попросив слово та заявив, що хоче вручити повістку Новинському.

Слідчі ГПУ прийшли у Раду по душу Новинського - фото 1

"У відповідності до закону України про статус народного депутата та проведення порядку слідчих дій, хочу вручити повістки на виклик для проведення слідчих дій за участю народного депутат Новинського Вадима Владиславовича", - сказав слідчий.

У свою чергу, спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що" такого депутата тут немає" і попросив покинути приміщення. "Колега, такої людини тут немає. Очікуйте будь-ласка в іншому залі", - сказав Гройсман.

13:34.  Новинський пообіцяв прийти на допит в МВС
Народний депутат України Вадим Новинський вже зв’язався з Міністерством внутрішніх справ та висловив готовність надати необхідні слідству свідчення

13:24. Гройсман викличе в Раду силовиків для пояснень щодо Новинського

Голова Верховної Ради України хоче запросити в парламент представників силових структур для пояснень, навіщо вони вимагають допиту кількох парламентарів

Лідер Опоблоку Юрій Бойко заявив, що Новинський не збирається тікати з країни

"Він абсолютно впевнено себе почуває. Йому немає від чого тікати з країни. Я впевнений, що на питання, які дійсно можуть існувати у ГПУ та міліції, ми всім можемо відповісти в цивілізованому, нормальному вигляді, як це потрібно по закону, а не влаштовувати тут піар-кампаній, які ми бачили", - заявив Бойко.

Бойко підтримав зрив Погоджувальної ради через "слідчі дії" по Новинському.

"Спікер парламенту правильно зробив, що вирішив припинити засідання, бо прийшли представники ГПУ і МВС і почали зачитувати прізвища депутатів, одне, хоча був список. Але це не місце для проведення слідчий дій. Вони повинні проходити згідно з законодавством, а не не проводитися в піарівському стилі, як сьогодні", - сказав Бойко.

ГПУ хоче допитати Новинського, Вілкула та Королевську

Гройсман закликав Новинського особисто забрати повістку ГПУ

"Я закликаю народного депутата Новинського, щоб він особисто отримав повістку і виконав свій обов'язок", - заявив спікер.

У Авакова пояснили, чого хочуть від Новинського

За даними МВС, Новинського викликають на допит в рамках справи, яку в тому числі розслідують за статтями Кримінального кодексу: 364 - Зловживання владою або службовим становищем, 191 - Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем і 358 - Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів.

В МВС заявили, що Новинського допитають у справі "Амстор".

Вадима Новинського хочуть допитати у зв'язку з корпоративним конфліктом в "Амстор".

Новинський пообіцяв прийти на допит в МВС

Вадим Новинський вже зв’язався з Міністерством внутрішніх справ та висловив готовність надати необхідні слідству свідчення