ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальну "Трейд Коммодіті" раніше захищали юристи, пов'язані з Грановським

Юридичний супровід ТОВ "Трейд Коммодіті" здійснювала юрфірма, представники якої брали участь у господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов'язаних із депутатом Олександром Грановським

Depo.Влада
23 жовтня 2017 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Bihus.Info", нагадуючи, що Національне антикорупційне бюро розслідує контракти Міністерства оборони з "Трейд Коммодіті" на предмет розтрати 149 млн грн у 2016 році.

У рейтингу "50 провідних юридичних фірм України" за 2016 рік "Trade Commodity" вказана серед основних клієнтів юрфірми "FCLEX". Компанія "Stockman Interhold", якою Андрій Адамовський володів до 2010 року, а потім переписав на сина Дмитра, також її клієнт.

"FCLEX" із червня зветься "EQUITY" (50% у статному капіталі має старший партнер Віктор Барсук, 10% – партнер Олег Маліневський).

Юристи цієї фірми у липні минулого року захистили інтереси "Трейд Коммодіті" у Вищому госпсуді України у суперечці щодо тендера на поставку паливно-мастильних матеріалів для ПАТ "Укрзалізниця", на суму близько 162 млн грн.

Маліневський відстоював інтереси Адамовського у спорах навколо ТРЦ SkyMall.

Грановський до 2014 року був головою наглядової ради Assofit Holdings Limited – проектної компанії столичного ТРЦ SkyMall, та представляв за довіреністю інтереси Stockman Interhold SA, співвласника Assofit.

Юристи FCLEX відстоювали в судах інтереси компаній Stockman Interhold SA та "Призма-Бета", яка володіла приміщеннями ТРЦ (її виконавчим директором працювала Ольга Ткаченко, екс-помічниця Грановського у парламенті).

Нагадаємо, слідчі Національного антикорупційного бюро затримали одного з інвесторів "Трейд Коммодіті" Володимира Трофименка.

Компанія "Трейд Коммодіті" фігурує у злочинній схемі щодо закупівлі палива: НАБУ і САП підозрюють офіційного власника і директора компанії Вадима Майкоі неформального керівника Володимира Гарькавого.

Як відомо, 11 жовтня НАБУ викрило у Міністерстві оборони корупційну схему розтрати 149 млн гривень, взявши "на гарячому" заступника Полторака та його підлеглого.

12 жовтня Солом'янський районний суд Києва обрав заступнику міністра оборони Ігорю Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Того ж дня Солом'янський суд Києва обрав запобіжний захід директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Міноборони Володимиру Гулевичу теж у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада