Скандальний Ківа розповів, як Саакашвілі планує "захопити" Україну

Глава Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі має намір захопити Україну
Depo.Влада
24 березня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав одіозний керівник Бюро протидії наркозлочинності Ілля Ківа, передає depo.ua.

"Коли я почав боротися з наркозлочинністю, а значить і фармакологічної мафією, я усвідомлював, на що я йду і з чим мені, можливо, доведеться зіткнутися, але навіть для мене це лайно виявилося дуже брудним. Перше, з чого я почав, це вирішив прибрати найстрашніший для життя і найдешевший, а значить доступний і поширений наркотик дезоморфін, в народі "крокодил", з чого починають наші діти, маючи безперешкодно можливість купувати його в аптеках", - написав він.

За його словами, за останні 5 років ця проблема в Україні вже переросла в епідемію і омолодила наркозалежних до 13-14 років.

"Крім знищення нарколабораторій в країні, які до цього приносили величезний "комусь" прибуток я замахнувся на "святая-святих", а це недоторканний фармакологічний ринок в нашій країні, що має багатомільйонні прибутки від продажу кодеїновмісних препаратів, якими себе і вбивають наркозалежні. Мною було піднято питання про контроль за цим препаратом, а значить і падінням чорного ринку, а значить і падінням божевільних прибутків, і тут все почалося і з усіх боків - звільнення, загрози, шантаж і зі усіх боків, ЗМІ, народні депутати, громадські активісти ", - пише Ківа.

"Проблема була тільки в тому, що мій департамент постійно показував позитивний результат і за півроку не допустив жодної помилки, яку можна було пред'явити по роботі, але ворог витончений і сильний. Компанія" Інтерхім "- основний виробник кодеїновмісних препаратів в країні, а значить і контролер ринку збуту, мала досить широкий арсенал протидії, а це і народний депутат Олександра Кужель, яка закидає Національну поліцію своїми запитами, низка чиновників в МОЗі, які всіма силами блокують будь-які зазіхання на їх бізнес, але головне, вони починають спонсорувати кампанію із захоплення України Михайлом Саакашвілі, що так само збільшує можливість тиску на мене. Народний депутат Мустафа Найєм, сподвижник Міхо, з боку, через ЗМІ починає розхитувати ситуацію про мою переатестацію, членом комісії якої він є і де у них все підготовлено для мого зняття", - заявляє керівник Бюро протидії наркозлочинності.

За словами Ківи, його планують зняти будь-яким способом "до винесення рішення про предметно кількісний облік суворої звітності кодеїновмісних препаратів, проект якого він подав на розгляд до Кабміну і МОЗ

"Немає людини, немає проблеми. Але я поки є і спати вони, суки, спокійно не будуть! Окреме спасибі Арсену Авакову за його принципову позицію, без нього ці б ** ді мене б, звичайно, давно зжерли! А боюся я тільки Господа Бога нашого Ісуса Христа! Слава Україні! ",  - пише Ківа.

Наразі пост у "Фейсбуці" видалено, однак додаємо скріншот.

Скандальний Ківа розповів, як Саакашвілі планує захопити Україну - фото 1

Більше новин політики читайте на Depo.Влада