Скандальний екс-міністр екології каже, що буде радити Саакашвілі

Звільнений з посади міністра екології через скандал Ігор Шевченко заявив, що долучиться до команди глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі та працюватиме у якості позаштатного радника.
Depo.Влада
19 липня 2015 23:14
ФОТО: depo.ua

Звільнений з посади міністра екології через скандал Ігор Шевченко заявив, що долучиться до команди глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі та працюватиме у якості позаштатного радника.

Про це Шевченко заявив у своєму Facebook.

За його словами, він відвідав Одесу на запрошення Саашвілі.

"Ми домовилися, що я долучуся до команди Саакашвілі в якості позаштатного радника та візьму на себе наступні функції: 1. Сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються чи вже почали реалізовуватися в Одеській області. 2. Залучення нових інвесторів та організація нових інвестиційних проектів. 3. Допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їх проблем на національному рівні", - повідомив Шевченко. 

Нагадаємо, що ще на початку липня екс-міністр екології Ігор Шевченко заявив про намір приєднатися до команди голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі