Скандаліст Ляшко зібрався судитися з Порошенком

Фракція Радикальної партії має намір у понеділок звернутися до суду із вимогою зобов’язати президента Петра Порошенка внести до парламенту кандидатури нових членів ЦВК

Про це під час погоджувальної ради заявив лідер фракції Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Ми звернемося сьогодні до суду з вимогою зобов'язати Порошенка внести подання до парламенту на обрання нових членів Центральної виборчої комісії", - заявив він.

За його словами, радикальну партії обурює той факт,що у ЦВК досі працюють ті члени комісії, які працювали ще за часів Януковича.

"Ми вимагаємо від президента внести до парламенту кандидатури нових членів ЦВК", - зазначив Ляшко.

Крім того, Ляшко озвучив вимогу прийняти закон про імпічмент та внести зміни до Конституції  у частині зняття з депутатів недоторканності.

Нагадаємо, 6 членів ЦВК: Андрій Магера, Михайло Охендовський, Броніслав Райковський, Жанна Усенко-Чорна, Олександр Чупахін, Валерій Шелудько були повторно призначені у 2007-му році з попереднього складу Центрвиборчкому, тобто перебувають на своїх посадах вже понад 8 років.

Президент Порошенко здійснив спроби змінити нинішній склад комісії восени 2014 року. У вересні президент вніс до Верховної Ради подання, в якому пропонував призначити новим членом ЦВК свого уповноваженого представника на президентських виборах в 2014 році Світлану Кустову замість сестри розшукуваної регіонали Олени Лукаш Тетяни Лукаш. Але подання було відкликано.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua