Скандаліст Ляшко зібрався судитися з Порошенком

Фракція Радикальної партії має намір у понеділок звернутися до суду із вимогою зобов’язати президента Петра Порошенка внести до парламенту кандидатури нових членів ЦВК
Depo.Влада
14 вересня 2015 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це під час погоджувальної ради заявив лідер фракції Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Ми звернемося сьогодні до суду з вимогою зобов'язати Порошенка внести подання до парламенту на обрання нових членів Центральної виборчої комісії", - заявив він.

За його словами, радикальну партії обурює той факт,що у ЦВК досі працюють ті члени комісії, які працювали ще за часів Януковича.

"Ми вимагаємо від президента внести до парламенту кандидатури нових членів ЦВК", - зазначив Ляшко.

Крім того, Ляшко озвучив вимогу прийняти закон про імпічмент та внести зміни до Конституції  у частині зняття з депутатів недоторканності.

Нагадаємо, 6 членів ЦВК: Андрій Магера, Михайло Охендовський, Броніслав Райковський, Жанна Усенко-Чорна, Олександр Чупахін, Валерій Шелудько були повторно призначені у 2007-му році з попереднього складу Центрвиборчкому, тобто перебувають на своїх посадах вже понад 8 років.

Президент Порошенко здійснив спроби змінити нинішній склад комісії восени 2014 року. У вересні президент вніс до Верховної Ради подання, в якому пропонував призначити новим членом ЦВК свого уповноваженого представника на президентських виборах в 2014 році Світлану Кустову замість сестри розшукуваної регіонали Олени Лукаш Тетяни Лукаш. Але подання було відкликано.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua