Скандал в керівництві "УКРОПа": Корбана зняли з голови партії без його згоди

Голова політичної ради партії УКРОП Геннадій Корбан не давав згоди на його зміщення з посади.
Depo.Влада
23 січня 2016 20:55
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат України Андрій Денисенко.

"Зняття Геннадія Корбана з посади голови політради "Укропу" - рішення для когось з її членів помилкове, для кого-то - малодушне, а для когось і зрадницьке.
Якщо воно не буде виправлено і скасовано найближчим часом - воно буде мати фатальні наслідки для партії в цілому і для всіх, хто за нього голосував", - зазначив він.

"Це питання, на відміну від інших, які розглядалися політрадою, чи не був заздалегідь внесено до порядку денного, присутніх ввели в оману щодо згоди Геннадія добровільно піти з посади. Дивує і швидкість, з якою поширена інформація про кадрові зміни в керівництві "Укропу" - в поспіху, на вихідних, напередодні чергового суду, який відбудеться в понеділок, як би в подарунок прокуратурі. Особисто я, через хворобу близької людини, не міг бути присутнім на сьогоднішньому засіданні і запобігти це безумство", - зазначив він.

"Підкреслю - саме аргумент добровільної згоди Корбана на технічну заміну його на посаді голови політради іншою людиною і був використаний ініціаторами питання для забезпечення більшості при голосуванні. Але свідчу, що 13 січня була розмова з Геннадієм щодо його політичних планів, в ході якого він чітко показав готовність вести політичну боротьбу і далі очолювати партію. Останній раз ми спілкувалися вчора в залі суду, але Геннадій не повідомила про зміну своєї позиції "- написав Денисенко.

"Особисто я, щоб спробувати змити з партії звинувачення в підлості і зраді ініціюю збори політради у вівторок, після суду, в якому ми зможемо побачити Геннадія і почути його думку", - резюмував нардеп.

Раніше заарештованого Геннадія Корбана змістили з посади голови політради партії "УКРОП".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада